April 29, 2024, 04:43:38 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495348 times)

Daro

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #300 on: September 05, 2013, 05:01:11 pm »
Czy te lokacje z questa A tent in the Wasteland znikają po jakimś czasie, czy tylko po wykonaniu zadania?

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #301 on: September 05, 2013, 05:12:06 pm »
chciałbym spytać czy bedzie wipe?

Za kilka miesięcy, do tego czasu spokojnie uzbierasz dywaniki z minigunów, czy czego tam sobie zapragniesz. ;)

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #302 on: September 05, 2013, 06:42:34 pm »
Czy te lokacje z questa A tent in the Wasteland znikają po jakimś czasie, czy tylko po wykonaniu zadania?

Dopiero po wykonaniu zadania.

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #303 on: September 05, 2013, 07:01:04 pm »
Czy te lokacje z questa A tent in the Wasteland znikają po jakimś czasie, czy tylko po wykonaniu zadania?

Jeśli myślisz o prywatnej farmie to nie zostawiałbym tam cennych rzeczy.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #304 on: September 05, 2013, 09:11:34 pm »
Gdzie bardziej opłaca się dołączyć do Enklawy czy Bractwo Stali? Jakie korzyści mogę czerpać z jednych bądź drugich i co się z tym wiąże.

UbaBuba

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #305 on: September 05, 2013, 10:21:07 pm »
Warto brac Better Critical u snipera opartego na krytach? Rozumiem ze to zwieksza o 20% szanse np na powalenie przy celowaniu w oczy/glowe?

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #306 on: September 05, 2013, 10:27:57 pm »
Warto brac Better Critical u snipera opartego na krytach? Rozumiem ze to zwieksza o 20% szanse np na powalenie przy celowaniu w oczy/glowe?
Tak

Red Dot

  • Posts: 4
  • Backstreet Boys
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #307 on: September 05, 2013, 10:28:51 pm »
Warto brac Better Critical u snipera opartego na krytach? Rozumiem ze to zwieksza o 20% szanse np na powalenie przy celowaniu w oczy/glowe?
Obowiązkowo.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #308 on: September 05, 2013, 10:29:38 pm »
2. Pytania

- Zrobiłem Questa na ranczu Westina ale pozabijałem dzieciaki, i koleś nie chce dać mi drugiego zadania. Rozumiem że przerypałem, czy jest jakaś możliwość przegadania go lub kogoś i możliwość dalszej pracy?
- Na tej famej farmie zrobiłem questa z dostarczeniem brahminków na jakąś farmę, po jakim czasie będę mógł ponownie podjąć się tego samego zadania?

Ok, pierwsze nieważne, koleś dał mi questa po kolejnym zagadaniu.

I jeszcze jedno pytanko, zrobiłem sobie nożownika, ale podnoszenie tych malutkich noży po walce nieco denerwuje, jest jakiś hotkey, który mi je dokładnie zaznaczy, albo podniesie, czy coś? Wiem że można przybliżać ekran.
« Last Edit: September 05, 2013, 10:39:49 pm by BCS »

Xazerf

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #309 on: September 05, 2013, 11:24:36 pm »
Czy opłaca się w buildzie z 4luck brać perki z dodatkowym crit chance czy prędzej lifegivery itd?

Hakael

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #310 on: September 06, 2013, 12:51:41 am »
I jeszcze jedno pytanko, zrobiłem sobie nożownika, ale podnoszenie tych malutkich noży po walce nieco denerwuje, jest jakiś hotkey, który mi je dokładnie zaznaczy, albo podniesie, czy coś? Wiem że można przybliżać ekran.

Klawisz G a pod F1 masz listę hotkeys itp.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #311 on: September 06, 2013, 03:52:19 am »
Czy opłaca się w buildzie z 4luck brać perki z dodatkowym crit chance czy prędzej lifegivery itd?

W Reloaded nie potrzeba już Lucka by brać skille pod kryty dla snajpera, więc jak najbardziej możesz, oczywiśćie wszystko zależy od twojego buildu

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #312 on: September 06, 2013, 06:07:07 am »
sniper musi miec min 8-10luck 11-12percepcji i obowiązkowo better critical

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #313 on: September 06, 2013, 08:23:59 am »
11-12percepcji

Gdyby ktoś był zdziwiony jakim cudem można mieć 12 percepcji, trzeba wziąć perk sharpshooter, który daje widoczność na dodatkowe hexy. 56 hexów to max.

Gdzie bardziej opłaca się dołączyć do Enklawy czy Bractwo Stali? Jakie korzyści mogę czerpać z jednych bądź drugich i co się z tym wiąże.

Z tego co pamiętam to w Enklawie, po dołączeniu w Navarro możesz wziąć profesje dla Energy Expert 2, a w BOS Armorer 2 oraz Big Guns 2. Według wiki są dodatkowe korzyści w stylu kilku questów, ale czy jest coś więcej to nie mam pojęcia. Jeszcze nie zapominaj o karmie, nie wiem czy obecnie tak jest, ale w poprzedniej wersji po dołączeniu do Enklawy, stawałeś się wrogiem publicznym w kilku lokacjach, jeśli się mylę to proszę poprawić. :P

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #314 on: September 06, 2013, 08:50:59 am »
Co powiecie o broni XL70E3 i czy wgl warto jej używać? Jak dobierać amunicję i czym się różni AP od JHP ?