April 29, 2024, 04:39:53 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495234 times)

Gacut

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #270 on: September 05, 2013, 07:37:09 am »
To w takim razie z grubej rury, gdzie najszybciej wbije EXP, przy tym dorobię się paru groszy?

Rób questy
http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Quests

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #271 on: September 05, 2013, 07:51:33 am »
najszybciej robi się postać na molerats vs mutated molerats parę kratek na prawo od wesołego miasteczka (okolice prawego górnego rogu mapy).

kasę i sprzęt na unity vs rouges (ale jak zabijesz dużo unitów to będą cię atakwać jak twoja reputacja w unity będzie niższa niż -200 <-- patrz "C" character<- zakładka Carma

Pazox

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #272 on: September 05, 2013, 09:11:05 am »
najszybciej robi się postać na molerats vs mutated molerats parę kratek na prawo od wesołego miasteczka (okolice prawego górnego rogu mapy).

kasę i sprzęt na unity vs rouges (ale jak zabijesz dużo unitów to będą cię atakwać jak twoja reputacja w unity będzie niższa niż -200 <-- patrz "C" character<- zakładka Carma

-300 tak dla sprostowania.
War, war never changes...

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #273 on: September 05, 2013, 09:22:41 am »
Ile udzwigu ma brahim, i czy bezpiecznie jest brac go ze soba na wykopaliska , chodzi mi o to czy jezeli gracz zostanie przylapany na kradziezy to bede mogl go zaatakowac ?

Czarny

  • Supporter
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #274 on: September 05, 2013, 09:24:55 am »
Kilka kolejnych pytań.

1. Serio planujecie wipe'y postaci ? Szkoda mi trochę czasu jak to ma wszystko poznikać.
2. Obrazkowe wyjaśnienie co oznaczają poszczególne ikonki w menu podręcznym. Kilka jest nowych a nigdzie nie doszukałem się informacji.
3. Jest jakaś lista przyjaciół itp ?
4. Jak zakładać party ?

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #275 on: September 05, 2013, 09:32:09 am »
Ile udzwigu ma brahim, i czy bezpiecznie jest brac go ze soba na wykopaliska , chodzi mi o to czy jezeli gracz zostanie przylapany na kradziezy to bede mogl go zaatakowac ?

tak, ale to zaatakuje go brahmin, ale przeważnie jest to glupia i ślepa krowa (szansa na wykrycie kradzieży zależy od fov (od tyłu łatwiej się kradnie niż z przodu i od twojej percepcji i oczywiście od skilla steal złodzieja i wagi rzeczy).

krowę moża brać ale musisz mieć ją na oku bo ma mało hp i może ktoś ci dla zabawy ją zabić, jednak może ona przewieść tankowiec w swoich plecakach.

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #276 on: September 05, 2013, 09:36:33 am »
Jacky a co ze straznikami, raz zabilem krowe bo jeszcze nie weidzialem ze to kogos, i mnie straznik rozciupal na kawalki.

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #277 on: September 05, 2013, 09:36:56 am »
Kilka kolejnych pytań.

1. Serio planujecie wipe'y postaci ? Szkoda mi trochę czasu jak to ma wszystko poznikać. <???

2. Obrazkowe wyjaśnienie co oznaczają poszczególne ikonki w menu podręcznym. Kilka jest nowych a nigdzie nie doszukałem się informacji. <--- a dokładnie o jakie Ci chodzi?

3. Jest jakaś lista przyjaciół itp ? <-- możesz tagować ludków na zielono jako friends, lub złych na czerwono, albo założyć gang i okolorować go na inny kolor. jak chesz mieć nowych towrzyszy to ustalcie sobie komunikator głosowy itp lub urzywajcie radia na ustalonym kanale (masz 9999 kanałów do wyboru) i mając radio w dłoni ustalasz zasieg nadawania i odbierania i czestotliwosc kanału, a komuniktaty w radiu piszesz przez okno mówienia "enter" z przedrostkiem /r #text#
np.
"/r czesc mam na imie Noob King i chce kupic 2 pistolety"
4. Jak zakładać party ?

jeżeli atakujesz kogoś w chronionym mieście lub jakiegoś npca to strażnicy cię zaatakują.
jedyny wyjątek to taki że ktoś kogoś okradł lub zabił/uderzył w mieście bez powodu (zlodziej, lub był sam zaatakowany bez powodu) to w tym momencie on traci reputację w mieście i ochronę npców. taki zfailowany złodziej nie jest hroniony i każdy może go atakować nie tracąc reputacji
« Last Edit: September 05, 2013, 09:43:58 am by jacky »

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #278 on: September 05, 2013, 09:47:11 am »
Kilka kolejnych pytań.

1. Serio planujecie wipe'y postaci ? Szkoda mi trochę czasu jak to ma wszystko poznikać. <???

2. Obrazkowe wyjaśnienie co oznaczają poszczególne ikonki w menu podręcznym. Kilka jest nowych a nigdzie nie doszukałem się informacji. <--- a dokładnie o jakie Ci chodzi?

3. Jest jakaś lista przyjaciół itp ? <-- możesz tagować ludków na zielono jako friends, lub złych na czerwono, albo założyć gang i okolorować go na inny kolor. jak chesz mieć nowych towrzyszy to ustalcie sobie komunikator głosowy itp lub urzywajcie radia na ustalonym kanale (masz 9999 kanałów do wyboru) i mając radio w dłoni ustalasz zasieg nadawania i odbierania i czestotliwosc kanału, a komuniktaty w radiu piszesz przez okno mówienia "enter" z przedrostkiem /r #text#
np.
"/r czesc mam na imie Noob King i chce kupic 2 pistolety"
4. Jak zakładać party ?

jeżeli atakujesz kogoś w chronionym mieście lub jakiegoś npca to strażnicy cię zaatakują.
jedyny wyjątek to taki że ktoś kogoś okradł lub zabił/uderzył w mieście bez powodu (zlodziej, lub był sam zaatakowany bez powodu) to w tym momencie on traci reputację w mieście i ochronę npców. taki zfailowany złodziej nie jest hroniony i każdy może go atakować nie tracąc reputacji

Dzieki, jeszcze 2 pytanka, jak odzyskac reputacje mam -200 w NCR i drugie, dlaczego moj krowa sie nie rusza? ma dopiero po 30  zelaza i mienralow..?

NiKuTa

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #279 on: September 05, 2013, 10:04:28 am »
Jak się używa planów do budowy giwer ?

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #280 on: September 05, 2013, 10:08:47 am »
Jak się używa planów do budowy giwer ?
Zjadasz je

NiKuTa

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #281 on: September 05, 2013, 10:17:05 am »
No tak
Jak się używa planów do budowy giwer ?
Zjadasz je

No tak ale zjadłem jeden i nie mogę nadal budować tego pistoletu.

A i drugie pytanie. czy Książki mogę używać tylko 10 razy to znaczy czy każdej 10 razy, czy wszystkich razem?

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #282 on: September 05, 2013, 10:31:36 am »
Możliwe, że nie masz umiejętności w tworzeniu danego typu broni. Np żeby złożyć sobie Sniper Rifle musisz mieć odpowiednie plany ale też umiejętność Gunsmith (Small Guns) na poziomie 2. Może właśnie tego ci brakuje.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #283 on: September 05, 2013, 10:35:11 am »
Jak wydobyć czy też znaleźć Electronic Parts? Próbowałem na Junkyard science na samochodzie ale nic to nie dało. Pochodziłem chwile na pustkowiach miejskich w okolicy ale i tamte wraki nie były od tego. Wiem, że niby ze zniszczonych komputerów da się to wyciągnąć ale gdzie takie znaleźć i czy trzeba mieć władowane w science aby przyniosło to lepszy efekt?

Pazox

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #284 on: September 05, 2013, 10:46:15 am »
Jak wydobyć czy też znaleźć Electronic Parts? Próbowałem na Junkyard science na samochodzie ale nic to nie dało. Pochodziłem chwile na pustkowiach miejskich w okolicy ale i tamte wraki nie były od tego. Wiem, że niby ze zniszczonych komputerów da się to wyciągnąć ale gdzie takie znaleźć i czy trzeba mieć władowane w science aby przyniosło to lepszy efekt?

Wszystko elegancko opisane jest tutaj: http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Electronic_Parts
War, war never changes...