April 29, 2024, 04:39:41 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495225 times)

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #255 on: September 04, 2013, 10:12:02 pm »
-Popularne sposoby zarobku pomijając sprzątanie w zagrodach?

w hub w górnej części możesz nosić skrzynki (250 kapsli) plus od 6 lv bodajże zadanie od gun runner'sów na noszenie walizki ( suma kapsli zależna od miasta do którego zanosisz walizkę ) no i crafting - najlepiej schodzi amunicja u bustera w ncr :)

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #256 on: September 04, 2013, 10:14:54 pm »
Najszybszy sposób zarobku i levela to kopanie skałek. Budujesz namiot tuż obok Mining Site obok NCR. Wsadź do ogniska drewna, potem ulepsz sobie obóz używając Drewna i Tool'a (też przy ognisku). Wydobywasz minerały (te niebieskie), najwięcej jak tylko możesz (2x twojego totalnego udźwigu, nie będziesz mógł biegać). Lecisz do bazy, robisz gunpowdery za 100 expa, stackujesz ich z 200. Potem wydobywasz Iron ore w stosunku do gunpowderów 1/4 (czyli 50 na 200). Krafcisz ammo 9mm za 150 expa. Potem lecisz do miasta i opylasz ammo. Jak dla mnie to najlepszy sposób. Możesz na wykopy zabrać ze sobą Brahmina by ci dźwigał itemki, łapiesz go liną na encounterach, linke można kupić w sklepie.
Ps. Moim zdaniem nie branie na postaci jednego punktu lucku, w sytuacji gdy wzieło się fast shot to raczej głupota, bo to chyba statystyka dla snajperów pod kryty, a i tak nie możesz celować, ale może się myle.

RedneckRage

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #257 on: September 04, 2013, 10:16:47 pm »
Najszybszy sposób zarobku i levela to kopanie skałek. Budujesz namiot tuż obok Mining Site obok NCR. Wsadź do ogniska drewna, potem ulepsz sobie obóz używając Drewna i Tool'a (też przy ognisku). Wydobywasz minerały (te niebieskie), najwięcej jak tylko możesz (2x twojego totalnego udźwigu, nie będziesz mógł biegać). Lecisz do bazy, robisz gunpowdery za 100 expa, stackujesz ich z 200. Potem wydobywasz Iron ore w stosunku do gunpowderów 1/4 (czyli 50 na 200). Krafcisz ammo 9mm za 150 expa. Potem lecisz do miasta i opylasz ammo. Jak dla mnie to najlepszy sposób. Możesz na wykopy zabrać ze sobą Brahmina by ci dźwigał itemki, łapiesz go liną na encounterach, linke można kupić w sklepie.
Ps. Moim zdaniem nie branie na postaci jednego punktu lucku, w sytuacji gdy wzieło się fast shot to raczej głupota, bo to chyba statystyka dla snajperów pod kryty, a i tak nie możesz celować, ale może się myle.

Po twoim poście inflacja podskoczy 20 krotnie ;)

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #258 on: September 04, 2013, 10:24:59 pm »
Ps. Moim zdaniem nie branie na postaci jednego punktu lucku, w sytuacji gdy wzieło się fast shot to raczej głupota, bo to chyba statystyka dla snajperów pod kryty, a i tak nie możesz celować, ale może się myle.

nawet jeśli nie jesteś snajperem to dalej możesz wsadzić "kryta" :)

Pazox

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #259 on: September 04, 2013, 10:32:35 pm »
Pytanko, skąd mogę zdobyć fibers? Wiem, że zawsze polegało to na użyciu noża na pomarańczowej roślince, jednak kiedy to robię nic się nie dzieje. Próbowałem już na każdy możliwy sposób, ciągle nic. Sprawdzałem w Modoc i Ghost Farm, ponieważ nie mogłem tego dziadostwa znaleźć na encounterze.
War, war never changes...

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #260 on: September 04, 2013, 10:35:08 pm »
nawet jeśli nie jesteś snajperem to dalej możesz wsadzić "kryta" :)

Tylko serio warto jest tracić 3 punkty SPECIAL dla 3% szans na kryta? Do tego, wnioskując po tym, co pisze na wiki, Luck nie jest wymagany do ani jednego perka (oprócz Gain Luck oczywiście).

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #261 on: September 04, 2013, 10:37:25 pm »
Pytanko, skąd mogę zdobyć fibers? Wiem, że zawsze polegało to na użyciu noża na pomarańczowej roślince, jednak kiedy to robię nic się nie dzieje. Próbowałem już na każdy możliwy sposób, ciągle nic. Sprawdzałem w Modoc i Ghost Farm, ponieważ nie mogłem tego dziadostwa znaleźć na encounterze.

tylko z roślinek na enco można zbierać fibers'y :)

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #262 on: September 04, 2013, 10:40:27 pm »
nawet jeśli nie jesteś snajperem to dalej możesz wsadzić "kryta" :)

Tylko serio warto jest tracić 3 punkty SPECIAL dla 3% szans na kryta? Do tego, wnioskując po tym, co pisze na wiki, Luck nie jest wymagany do ani jednego perka (oprócz Gain Luck oczywiście).

to zależy czy chcesz mega wykoksany build czy troszeczkę bardziej wszechstronny, szczęście to nie tylko criticale ale także szansa na to że "krytycznie spudłujesz" i stracisz ammo albo upuścisz broń lub też się zniszczy, w tamtym buildzie jeśli chce się lepszy wynik można użyć dragów po prostu luck wiele razy uratował mi tyłek stąd też nie odejmowałem go zbytecznie. :)

Xazerf

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #263 on: September 04, 2013, 10:56:00 pm »
Okej panowie, co do postu na zarobek i exp bardzo dziękuje.
Skończy się bieganie ze śrutówką goniąc zwierzynę :P

Da się namiot zwinąć z postawionego miejsca?
Jak to jest z itemami na brązowej strefie/ strefie wyjścia ? Jakoś je tam wsadzili ale jak wyciągnąć :> ?
Gdy w logach klikach na quest a wyskakuje jego status: error. Jest szansa na naprawienie tego, żeby pokazywało ukończony zamiast błędu?

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #264 on: September 04, 2013, 11:01:21 pm »
Da się namiot zwinąć z postawionego miejsca?


da sie z ogniska (ulepszonego drewnem) wybierz opcje Tent Magnament czy jakoś tak a potem abadon tent pamiętaj tylko by wcześniej spakować swoje rzeczy inaczej przepadną. po zatwierdzeniu odejścia z tamtego miejsca pojawiasz się na mapie świata ze spakowanym namiotem w ekwipunku

Xazerf

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #265 on: September 04, 2013, 11:03:18 pm »
Okej dziękuje pięknie :)
Ostatnie pytanie zanim dorzucę do ognia i schowam do śpiwora.
http://img707.imageshack.us/img707/6356/hb0e.png < build od Ciebie
Jakie perki wg. was rozwijać + rozdawanie punkcików?

Miłej nocki życzę :)

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #266 on: September 04, 2013, 11:13:28 pm »
hmm life giver ale to potem na początek możesz wziąć sobie ealier sequence ( ja zawsze to walk turowych z npcami to biore ) a co do rozdawania pkt dobij small guny na 125 pkt plus outdoorsmana na 100 - będziesz mógł ulepszyć namiot (perk Ranger) )

Recu

  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #267 on: September 05, 2013, 01:20:22 am »
Mam mały problem z perkiem "ranger", gadam z Tamirą i czego bym nie wybrał to się na mnie rzuca, nie wiem co mam robić  :-[

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #268 on: September 05, 2013, 02:38:17 am »
Ile udźwigu mają krowy?
I czy najemnicy których sobie kupię, zostają na stałe? (Tzn, dopóki nie zginą)

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #269 on: September 05, 2013, 07:16:45 am »
To w takim razie z grubej rury, gdzie najszybciej wbije EXP, przy tym dorobię się paru groszy?