April 29, 2024, 04:44:50 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495387 times)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #240 on: September 04, 2013, 07:29:42 pm »
Niestety nie - prywatna kopalnia jest bardzo prywatna :P

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #241 on: September 04, 2013, 07:36:53 pm »
Dlaczego niektórzy playerzy mają żółte nicki? I po jakim czasie respi się kasa u handlarzy?
A tak, i czy Sneak ma jakiś wpływ na umiejętności złodziejskie? Czy na stealth'u mam większe szanse na pomyślną kradzież?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #242 on: September 04, 2013, 07:42:13 pm »
1. Dodani do frakcji NPC, zobacz namecolorizing.txt tam można to zmienić albo ustawić inne kolory na dowolne postaci/gangi
2. Średnio co 90 min
3-4. Nie ma wpływu

Rodriquez

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #243 on: September 04, 2013, 07:42:45 pm »
Witam.
Od lat jestem zapaleńcem serii gier Fallout 1 i 2.
Grałem także w 2238.

Ciężko mi się ogarnąć w tym świecie.
Pobrałem questa w którym mam odszukać syna typa który w Hub sprzedaje Iguane.
Pijany mutant powiedział mi że gdzieś na pustkowiach na południe od "New". Obstawiam że chodzi o New Reno.
Gdzie mogę go znaleźć?

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #244 on: September 04, 2013, 07:46:20 pm »
Gdzie zdobyć i jak zatrudnić niewolników do kopalni? Na czym polega ich praca, czy wydobywają materiał szybko czy robią to jak nie będę koło nich?

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #245 on: September 04, 2013, 07:52:24 pm »
@Up

W 2238 ludzie zostawiali tych niewolników, i oni tam niby wydobywali, ale byli oni notorycznie okradani (np. przeze mnie :D), więc jest to raczej średni pomysł, pewnie w Reloaded też da się im jumać itemki.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #246 on: September 04, 2013, 07:55:50 pm »
Do mojej prywatnej kopalni nie masz wstępu a ja chciałbym mieć murzyna który by mnie wyręczył w taki sposób.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #247 on: September 04, 2013, 08:15:52 pm »
W jakim miejscu polować na losowych spotkaniach? Biegamy sobie we 3 i armia uzbrojonych bandytów zabijana jest w kilka sekund. Mam na myśli zdobywanie dobrych przedmiotów. Co myślicie o polowaniu na małe oddziały strażników Vault City? Czy damy sobie z nimi radę i czy można zdobyć z takiego strażnika pancerz bojowy? Co z karmą w Vault? Opcjonalnie mutanci koło Broken Hills ale oni zdają się mieć mocniejsze wyposażenie.

Pazox

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #248 on: September 04, 2013, 09:21:42 pm »
W jakim miejscu polować na losowych spotkaniach? Biegamy sobie we 3 i armia uzbrojonych bandytów zabijana jest w kilka sekund. Mam na myśli zdobywanie dobrych przedmiotów. Co myślicie o polowaniu na małe oddziały strażników Vault City? Czy damy sobie z nimi radę i czy można zdobyć z takiego strażnika pancerz bojowy? Co z karmą w Vault? Opcjonalnie mutanci koło Broken Hills ale oni zdają się mieć mocniejsze wyposażenie.

Tak możesz dostać pancerz. Zamiast mutantów możesz też chodzić na Hub Patrol, mają CA, a tutaj masz wszystko co powinieneś wiedzieć o reputacji:

http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Reputation

War, war never changes...

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #249 on: September 04, 2013, 09:36:16 pm »
Jeszcze pytanie, czy są jacyś npc którzy mogą posiadać plany do budowy combat armor, sniper rifle lub .223 Pistol ? Czy zależy to tylko od ludzi którzy jakimś cudem zdobyli takie plany po czym je sprzedali ?

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #250 on: September 04, 2013, 09:42:11 pm »
Myśle że mógłbyś je kupić po prostu od handlarzy chociaż szanse są dość nikłe zważywszy na ilość grających tu osób :)

Hayabusa

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #251 on: September 04, 2013, 09:44:19 pm »
można chyba jeszcze z szafek z enconterow zdobyc m.in ale musisz miec lockpicka tak ze 100 mysle zeby niektore otwierac

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #252 on: September 04, 2013, 09:45:28 pm »
Mam pytanie, panowie, co to jest BG Traders? To znaczy, sądzę, że jakiś sklep, ale gdzie dokładnie jest zlokalizowany i od czego jest skrót BG?

Również, co to jest TC Locker?

Xazerf

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #253 on: September 04, 2013, 09:53:16 pm »
Okej panowie, gram na buildzie http://img707.imageshack.us/img707/6356/hb0e.png ( dziękuje feron)
Prosił bym was o rady jak zacząć, przeniosłem tyłek do NCR, wbiłem drugi i będę miał zamiar robić zaraz quest na namiot.
-Jak działa namiot?
Miejsce o którym wiem tylko ja o ile mnie nie śledzą, mogę tam składować swoje itemy i w jakiej ilości?
-Popularne sposoby zarobku pomijając sprzątanie w zagrodach?
-Rady jak zdobyć szybko poziomy?

Oraz pytanie za 10 punktów, jaki procent społeczności polskiej w tej grze stanowią dosłownie półmózgi? Czytając czat miałem ochotę turlać się ze śmiechu, bynajmniej nie przez ich ,,śmieszne teksty". Czy istnieją jakieś małe grupki, które chciały by przygarnąć newbie oraz nie mają mentalności dzieci dziesięcioletnich... ?

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #254 on: September 04, 2013, 10:03:13 pm »
Okej panowie, gram na buildzie http://img707.imageshack.us/img707/6356/hb0e.png ( dziękuje feron)
Prosił bym was o rady jak zacząć, przeniosłem tyłek do NCR, wbiłem drugi i będę miał zamiar robić zaraz quest na namiot.
-Jak działa namiot?
Miejsce o którym wiem tylko ja o ile mnie nie śledzą, mogę tam składować swoje itemy i w jakiej ilości?
-Popularne sposoby zarobku pomijając sprzątanie w zagrodach?
-Rady jak zdobyć szybko poziomy?

Oraz pytanie za 10 punktów, jaki procent społeczności polskiej w tej grze stanowią dosłownie półmózgi? Czytając czat miałem ochotę turlać się ze śmiechu, bynajmniej nie przez ich ,,śmieszne teksty". Czy istnieją jakieś małe grupki, które chciały by przygarnąć newbie oraz nie mają mentalności dzieci dziesięcioletnich... ?

-Namiot to prywatna lokacja w kturej możesz składować itemy bez limitu, możesz je kłaść na ziemi w skrzynkach etc.
-Noszenie skrzynek, craft i handel itemami, questy
-Graj:P

-Za duży :/