April 29, 2024, 04:44:30 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495376 times)

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #885 on: November 02, 2013, 04:07:19 pm »
Jeśli chodzi o te chronienie karawan, to jakie wymagania trzeba spełnić aby przystąpić do tej roboty? Lvl? Skill?
Wpisywałem różne kombinacje na wiki ale nic o tej robocie nie pisze tam.

Cahir

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #886 on: November 02, 2013, 04:14:23 pm »
Chodzi o chodzenie z karawanami jako eskorta, ja mam inne pytanie: czy pkowanie jest dozwolona na karawanach jak w tlamk2? Tam było trochę na wariata...

Więcej szczegółów proszę .

Po prostu czy jak zaatakowany zostanie gracz idący jako eskorta to npc chroniący karawanę włączą się do walki?

KVCPXR

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #887 on: November 03, 2013, 07:07:11 am »
Również się dołącze do pytania gdzie zdobyc tą prace eskortowania karawan?

Pikselo

  • Posts: 10
  • Idk what am I doing here.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #888 on: November 03, 2013, 10:21:46 am »
Ja i trzech moich znajomych poszliśmy wykonać misję "The Rail Line Gang", leader grupy zaatakował członka gangu, odpalił się podział na tury i wszystkich wybiliśmy, ale misję zaliczyło tylko leaderowi, dwóch znajomych już musi iść, zostaję ja z byłym leaderem i idziemy znowu rozwalić gang, wchodzimy na ich teren i ja jako nowy leader rozpoczynam walkę ale tym razem zamiast turn-based odpalił się real-time combat, mimo że oboje mieliśmy ustawiony standardowy tryb na ture-based i w tym problem, ni to samemu, ni to w grupie, zawsze odpala się real-time, i musimy uciekać, ktoś wie co jest przyczyną?
Dodam też że w random encouncerach możemy działać normalnie w turn-based.

Bully

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #889 on: November 03, 2013, 11:25:05 am »
Dołączam się do pytania o eskorte oraz dodaje swoje:
Czy na terenach miejskich TC lookers mogą się respić za ścianą? tak że ich nie widać?

Cahir

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #890 on: November 03, 2013, 11:28:11 am »
Caravan Leader stoi w combat armorze przy wejściu do miasta, trzeba z nim zagadać i tyle. Ja najczęściej chodzę tak: NCR - Hub - Gunrunners - Hub - NCR, każdy etap to jakieś 1900 capsów i 2k expa.

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #891 on: November 03, 2013, 11:30:11 am »
Dołączam się do pytania o eskorte oraz dodaje swoje:
Czy na terenach miejskich TC lookers mogą się respić za ścianą? tak że ich nie widać?
Skrzynki zazwyczaj są widoczne.

Również się dołącze do pytania gdzie zdobyc tą prace eskortowania karawan?

W miastach koło głównego spawnu [wejścia na mapę miasta] pojawiają się Caravan Leaderzy - NPC w Combat Armorze. Musisz z nim pogadać i się zaciągnąć jako eskorta.



Ja i trzech moich znajomych poszliśmy wykonać misję "The Rail Line Gang", leader grupy zaatakował członka gangu, odpalił się podział na tury i wszystkich wybiliśmy, ale misję zaliczyło tylko leaderowi, dwóch znajomych już musi iść, zostaję ja z byłym leaderem i idziemy znowu rozwalić gang, wchodzimy na ich teren i ja jako nowy leader rozpoczynam walkę ale tym razem zamiast turn-based odpalił się real-time combat, mimo że oboje mieliśmy ustawiony standardowy tryb na ture-based i w tym problem, ni to samemu, ni to w grupie, zawsze odpala się real-time, i musimy uciekać, ktoś wie co jest przyczyną?
Dodam też że w random encouncerach możemy działać normalnie w turn-based.

Podczas rozmowy z NPC który daje quest, osoba która questa brała miała w ustawieniach Real Time or Both ustawione.

Cahir

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #892 on: November 03, 2013, 11:53:13 am »
Czemu mój companion ma cały czas 60% close combat? Skill bojowy się nie rozwija z lvlem?

Pikselo

  • Posts: 10
  • Idk what am I doing here.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #893 on: November 03, 2013, 12:26:41 pm »
Dołączam się do pytania o eskorte oraz dodaje swoje:
Czy na terenach miejskich TC lookers mogą się respić za ścianą? tak że ich nie widać?
Skrzynki zazwyczaj są widoczne.

Również się dołącze do pytania gdzie zdobyc tą prace eskortowania karawan?

W miastach koło głównego spawnu [wejścia na mapę miasta] pojawiają się Caravan Leaderzy - NPC w Combat Armorze. Musisz z nim pogadać i się zaciągnąć jako eskorta.



Ja i trzech moich znajomych poszliśmy wykonać misję "The Rail Line Gang", leader grupy zaatakował członka gangu, odpalił się podział na tury i wszystkich wybiliśmy, ale misję zaliczyło tylko leaderowi, dwóch znajomych już musi iść, zostaję ja z byłym leaderem i idziemy znowu rozwalić gang, wchodzimy na ich teren i ja jako nowy leader rozpoczynam walkę ale tym razem zamiast turn-based odpalił się real-time combat, mimo że oboje mieliśmy ustawiony standardowy tryb na ture-based i w tym problem, ni to samemu, ni to w grupie, zawsze odpala się real-time, i musimy uciekać, ktoś wie co jest przyczyną?
Dodam też że w random encouncerach możemy działać normalnie w turn-based.

Podczas rozmowy z NPC który daje quest, osoba która questa brała miała w ustawieniach Real Time or Both ustawione.

Ale czy jest jakiś sposób aby odpalić walkę w turn-based?

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #894 on: November 03, 2013, 07:21:07 pm »
Gdzie mogę się zgłosić po zwrot Blueprintsów? (istnieje w ogóle taka możliwość?). Znalazłem dzisiaj Blueprintsy na "H&K CAWS Automatic Shotgun", po czym przerzuciłem je na drugą postać crafterską i od razu użyłem. Naciskam "f" i nie mam planów broni.

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #895 on: November 03, 2013, 07:36:33 pm »
A masz wymaganą profesję ?

Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #896 on: November 03, 2013, 08:37:20 pm »
A masz wymaganą profesję ?
Jeszcze nie, po zrobieniu profesji dopiero mi ten plan wyskoczy na "F"? Czy po prostu przepadło mi już na zawsze?

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #897 on: November 03, 2013, 08:43:31 pm »
wyskoczy po zdobyciu odpowiedniego poziomu profesji

Machina

  • Supporter
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #898 on: November 04, 2013, 12:04:31 pm »
Czy rodzaj młota jakiego używam w kopalni, ma  wpływ na ilość surowca, jaką mogę wydobyć z jednego złoża?

Letoo

  • Supporter
  • Posts: 462
  • I'll craft you up.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #899 on: November 04, 2013, 12:12:52 pm »
Nie ma, różnica polega na tym, że Uran i złoto można kopać tylko używając Super Sledga.
Letoo's event foundation [click]

In game nicks:
Letoo
Letoatreidis


Find me on IRC @Letoo or on 1337 radio frq