April 29, 2024, 04:39:47 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495229 times)

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #195 on: September 04, 2013, 10:41:24 am »
Witam mam pytanie może trochę banalne no ale cóż - jak to newbie. Jak mam sobie poradzić z tymi rabusiami na których trafiam często podczas podroży na mapie? Problem w tym że nawet w skórzanej zbroi ściągają mnie na 2 hity. Nie mam jak uciec, walczyć tym bardziej nie mam sensu. Czy to jest tak, że dopóki nie będę koxem to takie eventy będą się kończyły po prostu śmiercią?

Gacut

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #196 on: September 04, 2013, 10:42:57 am »
Witam mam pytanie może trochę banalne no ale cóż - jak to newbie. Jak mam sobie poradzić z tymi rabusiami na których trafiam często podczas podroży na mapie? Problem w tym że nawet w skórzanej zbroi ściągają mnie na 2 hity. Nie mam jak uciec, walczyć tym bardziej nie mam sensu. Czy to jest tak, że dopóki nie będę koxem to takie eventy będą się kończyły po prostu śmiercią?

Rozwiń myśl "Nie mam jak uciec". Dlaczego nie możesz uciekać?

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #197 on: September 04, 2013, 10:43:53 am »
Bo zanim wykonam 2 ruchy nie mam nóg (czytaj-mam okolo -20hp)

Gacut

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #198 on: September 04, 2013, 10:49:13 am »
Bo zanim wykonam 2 ruchy nie mam nóg (czytaj-mam okolo -20hp)

Ja na początku zawsze zdołałem uciec. Grunt to szybki refleks i automatyczne ustawienie kursora w stronę wyjścia. Oczywiście nie biegnij na nich tylko w stronę przeciwną.

Fight or Run. To niestety jedyne wyjścia.

Jeszcze jedna kwestia. Mówimy o NPC czy graczach?
« Last Edit: September 04, 2013, 10:51:01 am by Gacut »

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #199 on: September 04, 2013, 10:51:03 am »
masz pewnie mała wartości sekwencji, w takim wypadku polecam grę z kolegą albo wykupienie perka earlier sequence czy jakoś tak

z tym perkiem masz większe szanse na to że na początku tury ty będziesz miał pierwszy ruch i uciekniesz z zasięgu broni

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #200 on: September 04, 2013, 10:53:57 am »
Oczywiście że o NPC. Cholery jedne nawet z bardzo daleka potrafią cię dziabnąć i wtedy nawet to że dolecisz do wyjścia nic nie da. Rozumiem, że to mają być ciężkie walki no ale hit z 74hp nie jest ciekawy. XD

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #201 on: September 04, 2013, 10:54:51 am »
z ciekawości zapytam : ile masz percepcji??

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #202 on: September 04, 2013, 10:55:13 am »
6

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #203 on: September 04, 2013, 10:57:45 am »
masz 12 sekwencji w takim razie npc mają pewnie około 14. zrób tak jak tylko wejdziesz na enco to od razu biegnij w przeciwną stronę do przeciwników i raczej wykup perk o którym mówiłem zwiększy ci sekwencje :) i polecam kupić Cigaret (papierosy) zwiększą percepcje a co za tym idzie sekwencje

Gacut

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #204 on: September 04, 2013, 11:00:34 am »
Oczywiście że o NPC. Cholery jedne nawet z bardzo daleka potrafią cię dziabnąć i wtedy nawet to że dolecisz do wyjścia nic nie da. Rozumiem, że to mają być ciężkie walki no ale hit z 74hp nie jest ciekawy. XD

Jak jużw ciebie wycelują i nawet nie trafią, to masz 10 sekundowy Cooldown który sprawia, że nie możesz wyjść z danej lokacji przez 10 sek. W większości wypadków, podczas spotkania z bandytami, kończy się to gryzieniem gleby

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #205 on: September 04, 2013, 11:02:16 am »
To może teraz pytanie w drugą stronę. Jaki trzeba mieć minimum lvl i jaki ekwipunek żeby można było z nimi sensownie walczyć?

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #206 on: September 04, 2013, 11:03:21 am »
ja w trybie turowym z 10 mm pistoletem albo shotgunem i leather jacketem z nimi walcze :)

Findan

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #207 on: September 04, 2013, 11:04:56 am »
ok dzięki z porady. Na pewno się przydadzą!

feron02

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #208 on: September 04, 2013, 11:09:48 am »
jeśli walczysz w trybie Real-time przestaw sobie na turn-based będzie ci łatwiej :)

Xazerf

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #209 on: September 04, 2013, 11:12:32 am »
Wybaczcie jeśli to pytanie było wałkowane i wyjaśniane wiele razy lecz nawet po przeczytaniu kilku ,,poradników" ciężko mi się zdecydować.
Wracając do sedna sprawy, problemem jest oczywiście build postaci. Marzy mi się (tiaaa) postać, która będzie posługiwała się bronią palną, lecz nie będzie snajperem. Karabiny i reszta żelaznych klamotów to jest to co misiaczki lubią najbardziej, do tego będzie potrzebować trochę HP.
Czytałem buildy, jedyna wspólna rzecz to wybranie Small Guns I Outdora oraz zaniżanie charyzmy i szczęścia.
Moglibyście wrzucić optymalne ustawienie statów dla takiej postaci + nie chciał bym żeby bazowała na narkotykach.

Z góry dziękuje motywujący hejt mojego braku kreatywności oraz każdą pomoc :)