April 18, 2024, 08:59:28 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 493743 times)

Voldson

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1680 on: April 17, 2017, 09:44:45 am »
Kiedy jest koniec double exp event ? bo nie moge postaci zreolowacPOMOCY

Lucky man

  • Posts: 186
  • Twój stary rowerzysta, grochówka w bidonie
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1681 on: April 17, 2017, 01:24:58 pm »
Zapewne dziś wieczorem się skończy

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1682 on: April 17, 2017, 06:02:17 pm »
zrerolowana postac podczas eventu... co dzieje sie z lvlbookiem po evencie?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1683 on: April 17, 2017, 09:32:52 pm »
Będzie normalnie działał.

jarok

  • Posts: 339
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1684 on: May 21, 2017, 01:20:29 pm »
Czy wiadomo coś na temat wipe? Są jakieś przecieki, domysły?
I'm badass and I will kick your asses.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1685 on: June 18, 2017, 08:40:52 pm »
Jest ogłoszenie w News & Announcements.

polakduzy

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1686 on: August 16, 2017, 10:10:40 pm »
Jest ogłoszenie w News & Announcements.
Mógłbyś dać linka? #czosnek
#Typowy Czosnek

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1687 on: August 18, 2017, 05:56:51 pm »
Zaczekajcie cierpliwie dwa tygodnie :)
GUN FOR HIRE


Silverun

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1688 on: September 02, 2017, 10:01:55 am »
Cześć,

Mam pytanko. Jak w tej grze aktualnie wygląda PvP? Grałem parę lat temu i było z tym słabo. Potwory można było robić w turach, natomiast PvP tylko  w czasie rzeczywistym. Co sprawiało, że praktycznie nie dało się wygrać ze Slaverami. Zabijali Cię w parę sekund, nim zdążyło się cokolwiek klinąć. Nie mówiąc już o snajperach... Fajnie, gdyby PvP również było w turach, po zaatakowaniu Cię przez innego gracza :)

Pzdr!

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1689 on: September 02, 2017, 01:46:35 pm »
To zależy kto pierwszy wszedł na encounter, jeśli miał domyślnie ustawione TB to gra będzie w turach, a jeśli RT to czas rzeczywisty.
GUN FOR HIRE


macin33

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1690 on: September 04, 2017, 07:52:05 am »
Witam wszystkich. Wiecie może jak to jest w Shady Sands z tą pracą dla Mr. Westina? Wszędzie gdzie nie popatrzę w internecie mówią przeczytaj billboard a ja tam widzę jeden billboard z nazwą miejscowości i czytanie go absolutnie nic nie daje. Próbowałem też te tabliczki informacyjne to patrząc na nie mam informacje że są na nią poprzypinane karteczki o pracę ale interaktywne nie są. Tylko ta jedna z zasadami panującymi w mieście .

Silverun

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1691 on: September 04, 2017, 08:50:07 am »
Wiecie który trzeba mieć level, żeby sprzedawać broń w paczkach do Oswalda z NCR? Zrobiłem bartera / craftera i cierpię, bo ceny są straszne zaniżone u kupców i nie opłaca się kompletnie craftować i sprzedawać. W życiu nie uzbieram 10k na bazę, aby wreszcie zrobić sobie bojowego alta i normalnie pograć :/

Ewentualnie pomoże ktoś przekazać mapę namiotu na moją drugą postać? Będę bardzo wdzięczny :)

Jakbyście mogli też doradzić... Na BG SPECIAL:

ST 5
PE 9
EN 10
CH 01
IN 04
AG 10
LK 01

Z perkiem weapon handling będzie ok?

Czy olać weapon penalty i dodać punkt w PE i IN, skoro i tak nie ma level cap i będę mieć duży % BG?
« Last Edit: September 04, 2017, 09:48:54 am by Silverun »

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1692 on: September 04, 2017, 05:31:30 pm »
Siemka, zestuckowałem sie w dwóch nowych zadaniach, i nie wiem.
Pierwsze dotyczny głównej linii fabularnej. Po pobraniu danych z Krypty 15 mam udać się do Vault City i pobrać dane z krypty 8, niestety nie da sie dostac do zadnego komputera. W zadaniu pisze że można pobrać dane nie wchodząc do krypty, z zewnątrz, ale biegam, gadam z kazdym i nic. Juz ktoś to wykonał?
Drugie zadanie z bractwa stali. Mam dogadać się z Gun Runnersami na temat dostawy broni i amunicji, by to zrobić muszę zescoutować po 8 kratek w okół niektórych miast. Zrobiłem to dokładnie w ten sam sposób jak w queście poprzednio, gdy trzeba to było zrobić w Glow, ale po powrocie do gun runnersów nie mam opcji dialogowej na temat tego zadania. Wie ktos o co chodzi?

I takie inne pytanie, chodzi i perka odkrywającego całą mape, którą można wziąc od Mantisa na stacji kolejowej. Wykonałem wymagane rzeczy, pojawiła mi się dana opcja dialogowa, w dialogu WYRAŹNIE pisze, że od tego momentu powinienem mieć wypełnioną całą mape świata w 100%, ale perk nie pojawia się, a mapa nie jest odkryta. Bug jakis, czy cos zle zrobiłem?

@Up Weapon Handling jest useless, i tak bedziesz 95% miał zazwyczaj.

Silverun

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1693 on: September 04, 2017, 08:38:41 pm »
Ok, dzięki, nie wezmę go więc :) A jak statystyki, są ok?

Komornik

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1694 on: September 20, 2017, 06:19:41 am »
Its feature, not a bug.

W trybie turowym, gdy jedziemy samochodem i nas wrzuci na random encounter - nie można "szybko uciec" wsiadając do samochodu, w czacie wywala komunikat związany z "battle timeout" i każe "wait" - na realtime można tak zrobić?
Bo jak w poprzednim sezonie grałem na real time mogłem, teraz gram na "both" bo jeszcze za mały jestem i tak rzuciło mi się w oko.

Slavesy blokujące dostęp do złóż minerałów/żelaza podobnie jak jakieś idlujące postacie - jedyna opcja to rozwiązanie siłowe, ale potem powrót na kopalnię (mowa o publicznych) nieco trwa :(

Nie można okraść czyjejś krowy/slavesa  :'(
a czy jakby zabił czyjegoś slavesa to można go potem zlootować? :D Bo w sumie tego nie sprawdziłem.
« Last Edit: September 20, 2017, 06:21:48 am by Komornik »