May 01, 2024, 01:13:57 pm
Username:

Password:

Topic: Gang Cebuli  (Read 3841 times)

cebula

  • Posts: 2
    • View Profile
Gang Cebuli
« on: September 01, 2013, 11:54:26 pm »
Hej Junacy! Bracio miła! Szabla w dłoń i w drogę. Gdzieś w Vault City formują się legiony polskie pod komendą Pana Cebuli.


Potrzebujesz pomocy, szukasz przygody czy co tam więcej, wszystko to oferuje Ci mój gang. Obecnie jesteśmy co prawda w fazie embrionalnej i większość postulatów, które przedstawię zrealizujemy w przyszłości lecz pierwej zaczniemy od rzeczy najważniejszej, czyli jakich ludzi potrzebuję.

Będzie to gang w stylu role play, więc należy dostosować się do pewnych zasad, bezwzględnie. Ludziom, którym nie odpowiada choćby jedna z zasad tu zawartych chcę z góry podziękować, byśmy nie psuli sobie wzajemnie gry. Rdzeniem stanowiącym i sile naszej organizacji będzie karność i podporządkowanie się hierarchii. Póki co, jest to prosty system gdzie ja dowodzę:D. Co oferujemy w zamian?
- klimat;
- interesujące misje, eventy etc..;
- wsparcie;
- walkę o dominację na pustkowiach.
Nie interesuje mnie skill rekruta, ani to czy potrafi się wykoxać czy też jaki ma build, co więcej, jeśli jesteś typem gracza, którego interesują tylko staty i expienie, to raczej nie pasujesz do tego gangu. Wszystko to jest sprawą drugorzędną. Liczy się utrzymywanie klimatu, role playing, lojalność i przestrzeganie zasad. Wobec tego jak mamy zamiar konkurować z innymi gangami? Jeszcze nie wiem, skill się wyrobi przy okazji, coś się wymyśli i w końcu do*ebiemy wsiem:D Generalnie nie nastawiamy się na kombajnem do pvp, to jest tylko jeden z celów.

Zasady
1. Słuchamy się i wykonujemy polecenia dowódców;
2. Najważniejszym dowódcą jest cebula i jemu przed każdym należy się lojalność;
3. Wszystkich dowódców niższego szczebla wyznacza cebula;
4. Wszelkie problemy rozstrzyga cebula;
5. Wszystkich członków gangu obowiązuje solidarność wobec kolegów, dzielimy się bronią, amunicją etc... wedle potrzeb i posiadania, wspieramy kolegów w konfliktach z   graczami spoza gangu;
6. Wszystkich członków obowiązuje prawo krwawej zemsty, które w szczególnych przypadkach może odwołać jedynie dowódca;
7. Niesubordynacja i celowe uprzykrzanie gry karane jest wyrzuceniem z gangu i permanentnym ściganiem, do czego zobowiązany jest każdy członek gangu;
8. Jeżeli komuś udział w gangu przestanie odpowiadać, niech go po prostu opuści bez zbędnych dramatów i problemów i ewentualnie poinformuje o tym;
9. Jeżeli jesteśmy w trakcie gry, a w tym czasie zaplanowana jest akcja, bądź dowódca wzywa, bezwzględnie porzucamy dotychczasowe czynności i stawiamy się w wyznaczonym miejscu w gotowości bojowej bądź jakiejkolwiek innej;
10. Sprawdzić co to jest role playing i dostosować się do realiów gry. Rażące "psucie" klimatu oznacza wyrzucenie z gangu. Nie wymagane jest przestrzeganie jakichś doktryn ale minimum klimacenia jest wymagane;
11. Komunikacja poza grą za pomocą TS etc...celem ułatwienia sobie rozgrywki nie będzie prowadzona przez wzgląd na wspieranie idei role playingu. Ostatecznie jest to kwestia indywidualna poszczególnych graczy;
12. Z każdym rekrutem przeprowadzona zostanie rozmowa sprawdzająca.

Bieżące cele:
- Gnębienie żywiołu rosyjskiego ( Co prawda  nie wiem jak już z nimi jest obecnie, ale w początkach 2238 zasługiwali sobie na nieustanne karanie:)) i wszelkich innych złych ludzi.
- zorganizowanie się, ogarnięcie sprzętu i ludzi;
- stworzenie struktury gangu;
- pomaganie sobie nawzajem;
- zakup bazy;
- rekrutowanie nowych, (nadających się!) członków.

Osoby, którym podoba się ten pomysł i są przekonane, że podołają, proszę o zgłaszanie się tu na forum bądź na priv. Jakieś parę słów o sobie i kontakt będzie mile widziany.

Może być ciekawie, więc zapraszam

Tomowolf

  • Posts: 95
  • "You rules really begin to annoy me..."
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #1 on: September 02, 2013, 12:51:42 am »
Rolplej ogródka? Powodzenia na pustkowiach!
In game nick : ****.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #2 on: September 02, 2013, 01:02:30 am »
Wymagany jest komunikator głosowy? :)

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #3 on: September 02, 2013, 06:18:25 am »
Kiedyś był gang o nazwie The Sarmatians, może uda wam się podklepać tą nazwę  ;) Zdaje się pasować do ideii.
Bang Bang Smash

cebula

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #4 on: September 02, 2013, 07:29:21 am »
Rolplej ogródka?

Nieee, prędzej rolplej wojny.

Wymagany jest komunikator głosowy? :)

Nie, napisane masz w zasadach.

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #5 on: September 02, 2013, 08:39:13 am »
Zglaszam chęć wstąpienia

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #6 on: September 02, 2013, 10:53:03 am »
Bić rusałke ta.. czekaj jakich ruskich jak tu nie ma żadnych ?

Królik

  • Guest
Re: Gang Cebuli
« Reply #7 on: September 02, 2013, 12:57:58 pm »
Są rosjanie, jednego wczoraj odstrzeliłem.
.......a może zabłądził jak kolegów szukał.

Red Dot

  • Posts: 4
  • Backstreet Boys
    • View Profile
Re: Gang Cebuli
« Reply #8 on: September 02, 2013, 02:29:53 pm »
Zagadaj do Kilgora, może wam doda nazwę gangu.