May 23, 2024, 02:52:26 am
Username:

Password:

Topic: Jaskiniowy ból dupy  (Read 2047 times)

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Jaskiniowy ból dupy
« on: February 03, 2014, 01:25:24 pm »
Siem,
ostatnio zacząłem szukać jaskiń, jako iż można znaleźć fajny stuff i jest to niejako podobne do szukania skrzynek po miastach. Na 10 enco trafiłem może na jedną, dwie jaskinie, co uważam jest słabym wynikiem i tu moje pytanie, gdzie najlepiej szukać jaskiń? Głównie chodzę przy Den i Kalmath bo tam są górzyste tereny, ale zastanawiałem się czy nie ma może jakichś lepszych spotów do tego?
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Jaskiniowy ból dupy
« Reply #1 on: February 03, 2014, 01:51:38 pm »
Jaskinie są w górach. Niestety niektóre jaskinie są puste, a w innych możesz naciąć się na przeciwników z bronią ciężką.

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Jaskiniowy ból dupy
« Reply #2 on: February 03, 2014, 02:45:58 pm »
No po górach chodzę, ale mówię jakoś strasznie rzadko wpadam na jaskinie, głównie szukam Access card, ale jeszcze żadnej nie znalazłem tylko jakieś alien blastery, puls rifle, ciuchy i jakies niepotrzebne graty
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

Agerom

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Jaskiniowy ból dupy
« Reply #3 on: February 03, 2014, 05:42:13 pm »
spróbuj góry na lewo od kopalni NCR. Ja tam średnio co 3 jaskinie mam wypełnioną przeciwnikami. Znalazłem tam też dużo ciekawego stuffu typu: access card, brotherhood helmets, NCR ranger combat armor, Enclave Armor, od groma solar scorcherów, turbo plazma rifle, i wiele wiele innych. Mi sie tam najlepiej szuka.

Nefastus

  • Posts: 175
  • There he goes. One of God's own prototypes...
    • View Profile
Re: Jaskiniowy ból dupy
« Reply #4 on: February 03, 2014, 07:56:07 pm »
Nie ma znaczenia gdzie szukasz jaskin, bylo by to bylo na terenie gorzystym. Jednoczesnie, nie musisz zapierdalac wokolo jakiegos terenu, wystarczy ze bedziesz otwierac encounter w tym samymym miejscu i co 2-3 bedzie jaskinia.

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Jaskiniowy ból dupy
« Reply #5 on: February 04, 2014, 12:35:08 am »
No właśnie się zastanawiałem czy wchodzenie bez chodzenia po mapie działa, dzięki za info.
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with