May 17, 2024, 04:47:33 am
Username:

Password:

Topic: Forum PvP  (Read 1692415 times)

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4380 on: November 01, 2015, 10:02:52 am »
no u left uv becouse u want to play with DA. u whos in uv only becouse u want to ruined uv faction. you thought we will follow u and DA but we didnt. u never felt well in uv becouse we r not the same like u baseriper fustreloger dualloger... cheater. when i see what u do and what u say here i can say u r a fake guy irl too. the same your friends from fraction becouse thay accept this or maby thay r like u... u lock at your friends asses to fuck them hard...  i nie dbam o to jak piszę po ang. Jak chcesz mogę Ci to ładniej napisać po Polsku.

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4381 on: November 01, 2015, 10:08:27 am »
Jesteście frakcją w której dymacie się na wzajem. Nie myjecie się po. Śmierdzicie gównem cały czas. Zawsze obwiniacie innych za swoje błędy przez co nigdy nie wyciągacie wniosków. www.żal.pl

Riper

  • Posts: 17
  • Chosen Soldiers , Desert Wanderers
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4382 on: November 01, 2015, 10:10:14 am »
Jesteście frakcją w której dymacie się na wzajem. Nie myjecie się po. Śmierdzicie gównem cały czas. Zawsze obwiniacie innych za swoje błędy przez co nigdy nie wyciągacie wniosków. www.żal.pl

człowieku weź sie opanuj - gra to nie jest życie a jak masz problem ze sobą to po prostu nie graj a nie obrażaj ludzi
A dual logi to można wam co najwyżej zarzucić jak pada taki Roccat sneakerem daje off a zaraz wpada bojówką - albo lepszy przykład w Den Vampira off a zaraz na plecach Pistacho :)) Tego ostatniego akurat pewny nie jestem dlatego ni wyciągam oficjalnie
« Last Edit: November 01, 2015, 10:15:28 am by Riper »

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4383 on: November 01, 2015, 10:16:25 am »
Znam tych ludzi widzę co robią i w jaki sposób... przychodzi im to z taką łatwością... najwidoczniej robili już tak nie raz... wniosek tacy po prostu są... jesteś z mini, grasz z nimi... jesteś taki sam lub lubisz się nastawiać... a może nie widzisz sarkazmu lub porównania?

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4384 on: November 01, 2015, 10:21:36 am »
Macie Remka niech Wam sprawdzi... zmienisz zdanie... jak Cie nie okłamie...

Riper

  • Posts: 17
  • Chosen Soldiers , Desert Wanderers
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4385 on: November 01, 2015, 10:22:23 am »
Znasz ludzi ? Nie wiem jacy są prywatnie i nic mnie to nie obchodzi - gramy wspólnie, żeby coś w tej grze się działo więcej niż tylko karawany i okupowanie Hub bo UV dominating serwer . Nie wiem na jakiej podstawie oskarżasz ludzi o duallogi jak to akurat DA na TS uczula wszystkich żeby nie robić reloga przed upłynięciem 3 minut. A z tym wypinaniem to nie zapędzaj się - mówiłem już raz wyjdź ochłoń i wróć .

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4386 on: November 01, 2015, 10:32:54 am »
no u left uv becouse u want to play with DA. u whos in uv only becouse u want to ruined uv faction. you thought we will follow u and DA but we didnt. u never felt well in uv becouse we r not the same like u baseriper fustreloger dualloger... cheater. when i see what u do and what u say here i can say u r a fake guy irl too. the same your friends from fraction becouse thay accept this or maby thay r like u... u lock at your friends asses to fuck them hard...  i nie dbam o to jak piszę po ang. Jak chcesz mogę Ci to ładniej napisać po Polsku.
What?! I never felt well in UV because standing and watching for TC timer without PvP it's wasting of time for me. Mix of factions commanding by UV versus TTTLA and after that versus Riots shows how UV is weak and what "loyality" means in their rows. Take care for your friends from UV - they made first step to close this FOnline distribution by selling characters and items for goods from real life.
And it's like real life you are loser here - your last posts will be save in history for looong years. You have to agree with it.

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4387 on: November 01, 2015, 10:38:06 am »
Dla tych którzy nie zrozumieli!!! Nie miałem zamiaru nikogo obrazić. To tylko porównania i sarkazmy.

Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4388 on: November 01, 2015, 10:38:59 am »
no u left uv becouse u want to play with DA. u whos in uv only becouse u want to ruined uv faction. you thought we will follow u and DA but we didnt. u never felt well in uv becouse we r not the same like u baseriper fustreloger dualloger... cheater. when i see what u do and what u say here i can say u r a fake guy irl too. the same your friends from fraction becouse thay accept this or maby thay r like u... u lock at your friends asses to fuck them hard...  i nie dbam o to jak piszę po ang. Jak chcesz mogę Ci to ładniej napisać po Polsku.

"polsku" jak już drogi polonisto.
He cant even type in polish language, lol.

Jesteście frakcją w której dymacie się na wzajem. Nie myjecie się po. Śmierdzicie gównem cały czas. Zawsze obwiniacie innych za swoje błędy przez co nigdy nie wyciągacie wniosków. www.żal.pl

Weź leki.

Znasz ludzi ? Nie wiem jacy są prywatnie i nic mnie to nie obchodzi - gramy wspólnie, żeby coś w tej grze się działo więcej niż tylko karawany i okupowanie Hub bo UV dominating serwer . Nie wiem na jakiej podstawie oskarżasz ludzi o duallogi jak to akurat DA na TS uczula wszystkich żeby nie robić reloga przed upłynięciem 3 minut. A z tym wypinaniem to nie zapędzaj się - mówiłem już raz wyjdź ochłoń i wróć .
Daj spokój. Wyszedłem z UV bo zwyczajnie było tam nudno i polegało to na zdominowaniu TC lockera, a nie na PvP i tacy jak eight siedzieli 24/24h. Szczerze mówiąc to gra i nie obchodziło mnie by być lojalnym wobec nerdów w pixelowej grze. Chodzi głównie o zabawe, ale tępe dzidy nie mogły/nie mogą dalej tego skumać. Peace.

Dla tych którzy nie zrozumieli!!! Nie miałem zamiaru nikogo obrazić. To tylko porównania i sarkazmy.
Może pora wrócić do szkoły?
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

Riper

  • Posts: 17
  • Chosen Soldiers , Desert Wanderers
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4389 on: November 01, 2015, 10:40:47 am »
Dla tych którzy nie zrozumieli!!! Nie miałem zamiaru nikogo obrazić. To tylko porównania i sarkazmy.

rozumiem że według Ciebie nazywanie kogos dupodajką w wersji sarkastycznej to nie obraza - ok

Listonosz

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4390 on: November 01, 2015, 10:56:50 am »
Hmm ja czegoś nie rozumiem, od kiedy granie w to jest dla niektórych tak poważne? No i te wyzwiska. Jak ktoś nie potrafi się bawić z innymi niech się bawi sam. Zabrać mu łopatkę !!!

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4391 on: November 01, 2015, 10:58:28 am »
FINALLY
WE HAVE
DRAMA HERE

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4392 on: November 01, 2015, 11:27:40 am »
To sum up like 2 pages of bullshit
Spoiler: show

jokeusa

  • Posts: 156
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4393 on: November 01, 2015, 11:30:25 am »
snip
Damn, 15x Amarena -  you silly drunkards xD

It's a pity i never got to try this particular brand before i stopped drinking  :'(

Edit:
Jesteście frakcją w której dymacie się na wzajem. Nie myjecie się po. Śmierdzicie gównem cały czas. Zawsze obwiniacie innych za swoje błędy przez co nigdy nie wyciągacie wniosków. www.żal.pl
Dla tych którzy nie zrozumieli!!! Nie miałem zamiaru nikogo obrazić. To tylko porównania i sarkazmy.

Daaayum, hypocrisy at its best. Not only that, severe brain damage as well. You're not only blind to your own team's stupidity, you're also so full of yourself, almost at the level of khanbs. The worst part is, both khanbs and we know they're "trolling" - you think you're actually right.

You're like the inquisition of the mind - if anyone is not as retarded as you are, they should be burnt alive.

This actually is the first time on these forums that your post made me feel sad for you....I honestly wish you good luck irl....you'll need it with that kind of thinking  :-\
« Last Edit: November 01, 2015, 11:38:03 am by jokeusa »
Reality is a momentary dream but a dream is a reality for an eternity.

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
Re: Forum PvP
« Reply #4394 on: November 01, 2015, 11:38:55 am »
Przykład !!! Siedzisz w enco tb, bijesz z DA (we 2) 4 wrogów cały czas... gracie 2h. W pewnym momencie DA popełnia mały błąd... przeciwnik go zabija. Ty masz dobrą pozycję i zabijasz dalej. DA przychodzi z powrotem i ginie cały czas. Nagle Khany robią tc Klamath. Ty doprowadzasz do tego że przeciwnik zostaje jeden. Stajesz w takiej pozycji że zabijesz go po jego turze, wygrasz. "Kolega" z frakcji Ci pomoże zebrać wszystko. DA (w złości, zazdrości) wejdzie z exploitem i zrobi Ci crush game (wie że stracisz przez to turę i zginiesz) i powie : "co się stało? widzisz... mogłeś iść ze mną walczyć z khanami"(widziałeś że wszedł sneakem i położył puls rifle na glebę) Taki właśnie jest DA. Arogancki, Fałszywy, Samolubny główne cechy lidera Riot.

Najlepsze jest to że co niektórzy wiecie o tym wszystkim i gracie razem dalej, sprawia wam to przyjemność. Godzicie się na to. Jesteście grupą ludzi którzy żyją w wirtualnym świecie. Jesteście tacy sami w grze jak i w prywatnym życiu. Żyjecie w kłamstwie co w rezultacie niszczy Fonline społeczność i wasze prywatne życia. Wszystko co budujesz na kłamstwie jest na przegranej pozycji.
« Last Edit: November 01, 2015, 11:53:20 am by Data »