May 14, 2024, 03:21:29 am
Username:

Password:

Topic: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.  (Read 1837 times)

Kaskader

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« on: October 02, 2013, 02:04:59 pm »
A ty wchodzisz kopać z głównego grida do BH albo do Redding? Jeśli tak to powodzenia. Poza tym milicja nie rozbije grupy 5 graczy.

pierdolenie, te pajace kontrolujące miasto chodzą z avengerami też po kopalni.
A jak mi wytłumaczysz inne opcje, tzn brak możliwości handlu, kupowania profesji, brania support perków, robienie questow, dolaczanie do kawaran?

Tak jak mówie, militia powinna zostać usunięta, albo powinna wychodzić gdy zegar TC się włącza.

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #1 on: October 02, 2013, 02:08:25 pm »
Teraz to się pogubiłem czy ten typ płaczę,że go gracze zabijają i dlatego chce milicje wyjebać czy co ?

Kaskader

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #2 on: October 02, 2013, 02:14:44 pm »
Nie powiem kto płakał, gdy zabiłem Cię przy workbenchu w den. Biedaczek blokował drzwi i nie mógł oddać plasma pistoli, blokowanie nic nie dało bo zdechłeś.

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #3 on: October 02, 2013, 03:10:25 pm »
Mnie to zawsze bawi że pajace chodzą z avangerami  :D
Bang Bang Smash

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #4 on: October 02, 2013, 03:21:22 pm »
Oh noez jak na razie jedynym osobnikiem który płacze jesteś ty. Chyba,że wliczasz płakanie ze śmiechu :D

Nice_Boat

  • Supporter
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #5 on: October 02, 2013, 04:37:11 pm »
Zawsze mnie totalnie rozwala że takie płaczki wolą pokrzyczeć na forum niż przejąć sobie miasto i... nie zabijać bluesuitów i ludzi robiących questy! Kurde, to takie proste a żaden na to nie wpadnie :D
Best Tournament Sneaker as of 10.07.2013

Kaskader

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Re: Walka w mieście i rekrutacja merców.
« Reply #6 on: October 02, 2013, 05:50:09 pm »
Zawsze mnie rozwala jak już od 2238 niceboat pisał długie płaczliwe posty gdy był po przeciwnej stronie konfliktu piszac ze kazdy kto z nim sie nie zgadza jest nubem, oraz jesli nie jestes w duzej frakcji to tez jestes zwyklym nubem.
Do niceboata pasuje tylko jedno zdanie: kozak w necie, pizda w świecie. Jeden z graczy który nie ma życia poza grą. Nie daje grze samej sobie się rozwijać, tylko zawsze truje dupę, gdy ktoś wysuwa propozycję zmiany czegoś w TC.

jak to u was działa? perteks czatuje na forum i zauważa post, który nie pasuje noł lajfom, przekazuje cynk hienom z bbs na ircu i wchodzicie we 3 czyli perteks, niceboat i manero przystępujecie do forumowego ataku?
« Last Edit: October 02, 2013, 05:57:17 pm by Kaskader »