May 21, 2024, 06:41:12 am
Username:

Password:

Topic: marudzacy temat  (Read 2287 times)

pniemiecpl

  • Posts: 4
    • View Profile
marudzacy temat
« on: December 07, 2013, 11:37:19 am »
glowne zajecie naszych krajan w grze... lootowanie innych. Od początku gry 99% moich deadów w grze wywołało spotkanie z Polakami. NAWET w nicku mam PL dla niepoznaki.

Co włącze grę, niezależnie od pory dnia, wchodzę do Broken hills czy podobnej wsi, a tu rakieta z nikąd, karabin, cokolwiek innego, i jakiś fan lootowania mnie dopadł pozdrawiam swoiskim słowek na K..... a tu: hehe, cześć.

koniec wylewania żali.

Królik

  • Guest
Re: marudzacy temat
« Reply #1 on: December 07, 2013, 11:53:07 am »
Chodząc tam podejmujesz ryzyko śmierci, nie koniecznie z rąk polaka. Masz bezpieczniejsze miasta

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: marudzacy temat
« Reply #2 on: December 07, 2013, 12:28:11 pm »
Ja już się nauczyłem że w tej grze zazwyczaj ludzie szukają okazji jak słabszego oszukać, okraść, zabić itp. A że większość z tych co tak się zachowują to Polacy no cóż zrobić. Może jest większość polaków a może po prostu nie umieją inaczej poza tym jesteśmy narodem który nie przepada za sobą ("Polak polakowi wilkiem"). Wchodząc do niebezpiecznego miasta pierw robię zwiad kompletnie goły po tym wchodzę tylko z niezbędnymi rzeczami (np. sam młotek) i nie wchodzą nigdy głównym wejściem. Do bezpiecznego miasta też nie polecam wchodzić z wartościowym eq bo jakiś głupek może misje samobójcza zrobić i cię ściągnąć a jak nikt nie będzie widział to się przeloguje i zbierze itemy drugim charem.
Polecam jedno, ocenić w których miejscach można zostać zabitym i wchodzić tam gołym. Już nie raz zostałem zwyzywany za to że nie mam nic przy sobie ale to nie moja wina że ludzie mają za dużo czasu i amunicji aby strzelać do wszystkiego co się rusza.

amnesia haze

  • Posts: 62
    • View Profile
Re: marudzacy temat
« Reply #3 on: December 07, 2013, 06:58:41 pm »
daj spokoj na 2238 bylo odgrywanie roleplaying i picie e-piwa w malmoote saloon jak widac sie nie sprawdzilo. wtedy zresztą pamietam zaczęły się bomby w ramach protestu przeciw takiemu kierunkowi w grze. na serwerze gra ok. 100-250 osób, to jest mało. czego chcesz wymagać od tej gry. jedni są juz przenudzeni tym shitem, wchodzą sie tylko wystrzelać i wyszumieć, co w tym dziwnego.

na daną chwile to ja nie rozumiem ludzi co siedzą w jaskiniach i kraftują tylko loot. to ma byc fun no to dzieki, wole juz zabrac sie za czytanie jakichs ciekawych ksiażek albo cokolwiek.

edit: co do narodu no to prawda, ale ty tego nie zmienisz. poziom chamstwa zwlaszcza w tych noobowych miastach jest przeokrutnie wysoki, no i co zmienisz cokolwiek, nie.
« Last Edit: December 07, 2013, 07:02:37 pm by amnesia haze »

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: marudzacy temat
« Reply #4 on: December 07, 2013, 08:20:42 pm »
na daną chwile to ja nie rozumiem ludzi co siedzą w jaskiniach i kraftują tylko loot. to ma byc fun no to dzieki, wole juz zabrac sie za czytanie jakichs ciekawych ksiażek albo cokolwiek.
Wszystko może się przejeść tak samo jedni wolą frytki inni placki. Mnie osobiście nie rajcuje bieganie za słabszymi graczami i strzelanie do nich tak samo nie bawi mnie uciekanie przed innymi. Z tego co widzę tutaj pvp polega w 90% na refleksie więc nie dla mnie wole sobie postrzelać do bractwa :D

Machina

  • Supporter
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: marudzacy temat
« Reply #5 on: December 12, 2013, 08:29:46 am »
A ja tam się cieszę, że po zejściu nie muszę robić nowej postaci i zaczynać wszystkiego od samiutkiego początku, tylko idę do domku, zakładam następne bitewne gacie, i kolejnym razem staram się być ostrożniejszy.