May 12, 2024, 11:30:28 pm
Username:

Password:

Topic: Jaką postać na początek  (Read 47815 times)

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #75 on: September 16, 2013, 09:58:53 am »
CO myślicie o takim połączeniu skradaja i EW fast shotera? Głównie pod TB, ale w RT jak zachowa dystans, to może całkiem nieźle zmasturbować przeciwników.



Nie miałem co wziąć na 24 levelu (MRD na fast shot EW chyba nie jest dobrym pomysłem). Trochę mało zycia, ale to w końcu snajper z 10 percepcji. Na stealtch boyu mam 235 sneaka, chyba starczy. Będzie się dało tym grać? CO mógł bym zmienić?

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #76 on: September 16, 2013, 10:04:00 am »
1. sniper wymaga 10luck i 3perków more ciritacals/ even more ciritacals/ better criticals i eventualnie right between the eyes o ile chcesz strzelać w oczy i w głowę.
dodatkowo jeżeli chesz być wytrezymały to bierzesz 10endurance i 3life givery. jezeli chcesz byc sneakerem to musisz miec 300% sneak.

uwagi: po co ci 6str?
po co ci 3ch?
po co ci 5int?
z fast shoot napewno nie będziesz mial opcji na celowane strzaly i nie dziala to na bronie dwu ręczne.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #77 on: September 16, 2013, 10:35:44 am »
Na co ci 3 CH?
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #78 on: September 16, 2013, 11:04:48 am »
1. sniper wymaga 10luck i 3perków more ciritacals/ even more ciritacals/ better criticals i eventualnie right between the eyes o ile chcesz strzelać w oczy i w głowę.
dodatkowo jeżeli chesz być wytrezymały to bierzesz 10endurance i 3life givery. jezeli chcesz byc sneakerem to musisz miec 300% sneak.

uwagi: po co ci 6str?
po co ci 3ch?
po co ci 5int?
z fast shoot napewno nie będziesz mial opcji na celowane strzaly i nie dziala to na bronie dwu ręczne.

Nie wiem gdzie wyczytałeś, że to snajper, bo napisałem, że to ma być fast shooter na dalekie zasięgi pod TB.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #79 on: September 16, 2013, 11:06:48 am »
BTW levelowanie EW nie daje perków na crity.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #80 on: September 16, 2013, 11:32:45 am »
BTW levelowanie EW nie daje perków na crity.

Daje

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #81 on: September 16, 2013, 11:39:44 am »
Nie wiem gdzie wyczytałeś, że to snajper, bo napisałem, że to ma być fast shooter na dalekie zasięgi pod TB.

"Nie miałem co wziąć na 24 levelu (MRD na fast shot EW chyba nie jest dobrym pomysłem). Trochę mało zycia, ale to w końcu snajper z 10 percepcji."

kolego 12pe na nic ci sie nie zda bo laser rifle ma zasieg 45hex, a plazma 30-35hex. 142hp to zginiesz od serii i jakiegos smieciowego strzalu. sugeruje +240 hp

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #82 on: September 16, 2013, 12:18:31 pm »
To nie jest mój build pod ew fast shota i nie wiem czy jest super git wypas ale może coś Ci pomoże.

fast shot i small frame ( wliczone już poniżej ).

st 5
pe 6
en 10
ch 1
int 4
agi 10
lk 5

more crit
even more crit
sharpshooter
action boy x2
brof

Masz jeszcze 2 perki do wyboru.
Kilka osób pisało o living anatomy ( 150 1st aid wymagane ) daje 5 dmg co z fast shotem daje łączny bonus 10 dmg do strzała.

Z tym buildem będzie 12 strzałów na runde z jetem i bonusem z zbroi masz 15 ap.

Jak zrobisz broń z -ap zejdziesz do 4ap na Laser Rifle/Plasma Rifle. Z fast shotem masz -2ap, a brof da Tobie kolejny -1ap.
Radio 899

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #83 on: September 16, 2013, 12:34:12 pm »
No dobra, ale po co te 5 lucku i perki pod kryty skoro biorę fast shot? 20% na zadanie 3x dmg za 2 zmarnowane perki i 4 punkty special, opłacalne to?

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #84 on: September 16, 2013, 01:39:35 pm »
Mając 15 ataków na rundę to masz duże szanse, że coś krytycznego wleci. Chyba, że się mylę to musisz spytać się lepszych ode mnie :D
Radio 899

3.14

  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #85 on: September 16, 2013, 02:15:12 pm »
Jak Fast Shot, to TB, jak TB to 10 percepcji i jeszcze lepiej Early Sequence, En może być i 1.
60 czy 160 hp  to żadna różnica, jedna seria z m60, a kolejność w rundzie ma gigantyczne znaczenia.
Przy 15 strzałach na rundę aby ubić tankowca z 285hp wystarczy trafiać za minimum 19 obrażeń każdym strzałem, 5 za fast shot, 5 za living anatomy, wystarczy wyciągnąć 9 dodatkowych obrażeń z broni (co jakimś zbiegiem okoliczności jest średnia ilość obrażeń zadawana laser rifle vs combat armor).
Żeby wygrać wystarczy być jak Han Solo - strzelaj pierwszy!
10 percepcji powinno wystarczyć  by strzelać w pierwszej kolejności (bo z tego co widzę, ten czołg z 285hp będzie miał max 6 percepcji), ale Early Sequence naprawdę nie zaszkodzi, żaden szanujący się snajper tego nie weźmie.
Zostaje jeszcze pierwsza salwa, zanim włączy się tryb turowy - na to jest też proste rozwiązanie - Sneak. Przy około 200 sneak Pan Pancerniak z 6 percepcji nie będzie cię nawet widzieć kiedy ty już będziesz mieć go w zasięgu strzału. 
I may be broke, but I ain't broken (just twisted).

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #86 on: September 16, 2013, 02:44:37 pm »
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #87 on: September 16, 2013, 03:08:19 pm »
Z tego co widzę na wiki i w fonline planerze, to chyba tak jest.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #88 on: September 16, 2013, 03:24:59 pm »
Z tego co widzę na wiki i w fonline planerze, to chyba tak jest.
No to ciekawe czemu mój alt na EW do 12go levela nie dostał jeszcze w perkach do wyboru more critical i even more critical.
Wiki jest do 2238, nie została zaktualizowana w pełni a planner tak samo.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Jaką postać na początek
« Reply #89 on: September 16, 2013, 04:07:09 pm »
No to ciekawe czemu mój alt na EW do 12go levela nie dostał jeszcze w perkach do wyboru more critical i even more critical.



No bardzo ciekawe nawet ;)