May 08, 2024, 05:40:13 am
Username:

Password:

Topic: Listy gończe  (Read 8080 times)

Bogu

  • Posts: 10
    • View Profile
Listy gończe
« on: September 07, 2013, 05:25:43 pm »
Pustkowia, bezprawie, nieprzyjemne warunki i oczywiście ludzie...
Zabił cię ktoś podczas gdy własnie kończyłeś walkę z Raidersami na pustkowiu?
Dopiero zaczynasz a jakiś pajac w Combat Armor mkII strzela do ciebie wyrzutni rakiet dla sportu?
A może chcesz się na kimś odgryźć ale jest od ciebie silniejszy?

Jeśli odpowiedź na któreś pytanie brzmi "TAK!" to...

Proponuje taki temat, każdy kto chcę wystawić nagrodę za zabicie konkretnego gracza proszę tu wpisywać, proponuje następujące kroki:
1. Dajesz ZLECENIE na podając nick.
2. Zleceniobiorca pisze do ciebie PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ prosząc o szczegóły.
3. Wyznaczasz NAGRODĘ (rodzaj, ilość).
4. Opcjonalnie napisz zleceniobiorcy, gdzie ostatnio widziano delikwenta. Powód dla którego ma gryźć piach nie jest tak ważny jak cena.
5. Po wykonaniu zlecenia zrób SCREENSHOTA ciała delikwenta i odeślij zleceniobiorcy.
6. Nie zapomnijcie usunąć po wykonaniu zlecenia. Inaczej śmierć będzie codziennością dla naznaczonego delikwenta.

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #1 on: September 07, 2013, 07:36:08 pm »
Czyli walczymy z bezprawiem stosując jeszcze większe bezprawie, tyle, że tym razem nie robimy tego za friko :P

Ja nie ukrywam, zdarzyło mi się zastrzelić kilka osób, głównie w kopalni ponieważ ze względu na sytuację nie chcę tam ryzykować, ale takie listy gończe uważam za nadużycie. Wiadomo, są ludzie i ludzie, ale nikt nie może nikomu zabronić strzelania do innych w strefie pvp, jeżeli gra z założenia ma jak najwierniej oddawać realia panujące w postapokaliptycznej Kalifornii. Kilkukrotnie mnie zabito, kilkukrotnie straciłem "niezły" jak na obecny etap gry ekwipunek i uważam to za zupełnie normalne zjawisko.


Bogu

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #2 on: September 07, 2013, 11:30:57 pm »
Stara chińska legenda mówi o cesarzu który uwolnił 100 niezwykle silnych demonów na świat, nie mógł im sprostać żaden śmiertelnik, mimo to cesarz wygrał walkę z nimi. Przekonał kilkoro z nich żeby walczyli ze swoimi pobratymcami którzy są "źli".

Każde społeczeństwo ma swoje metody na ściganie i karanie bezprawia, nawet takie teoretyczne istniejące tylko w ramach post nuklearnej gry. Sądzę, że żaden szanujący się "łowca głów" nie przyjmie zlecenia z powodu "bo on ma gupi nick" albo "bo jego stara jest w gimbazie".

Zawsze  istnieje szansa, że znajdzie się ktoś silniejszy, i zawsze istnieje szansa, że samemu wymierzając "sprawiedliwość" trafi się na tę tablicę, także rozsądek powinien podpowiedzieć właściwe zachowanie - czy wchodzić w tryby wendety czy dać ludziom żyć.

Kirkor

  • Supporter
  • Posts: 347
  • Bang Bang Smash
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #3 on: September 07, 2013, 11:42:53 pm »
Tylko ciekawe jak taki "łowca głów" niby miałby wyśledzić swoją ofiarę?

Tomowolf

  • Posts: 95
  • "You rules really begin to annoy me..."
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #4 on: September 08, 2013, 01:13:22 am »
1. primo ultimo, po kiego kogoś zabijać jeśli stuff jest tani, a jeśli nawt zabije kogoś na bluesuicie to jakiś gość sobie zjedzie na ręcznym nad jego trupem?
2. Skąd będziesz wiedział że się nie ugadali.

Pomysł fajny, ale nie tutaj.
In game nick : ****.

PilotPirx

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #5 on: September 08, 2013, 10:21:37 am »
w sumie to i tak działa - bez oficjalnego listu gończego, jak masz znajomych to mówisz im żeby pozdrowili konkretną postać i w końcu ręka "sprawiedliwości" ją dosięgnie :)

Stan

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #6 on: September 08, 2013, 11:47:07 am »
Proszę, pozdrówcie Fiery'ego ode mnie. Może jeszcze jest w Klamath

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #7 on: September 08, 2013, 11:23:46 pm »
Stalem w klamath w ca, podszedl do mnie Fiery z combat shootgunem. Zaladowal mi z przylozenia 3 serie za lacznie 100 hp. Ja mu oddalem i padl trupem. Na koniec mu powiedzialem ze zdial mi ponad 1/3 hp.

Ja osobiscie poluje na propagatora bo juz kilka razy zabil mnie po tym jak wychodzilem z kilkoma swiezo sklejonymi broniami. Od tego czasu chodze co jakis czas do klamath z nadzieja ze go spotkam, a itemki crafce z obstawa 2-3 kolegow w ca.

bezdech

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #8 on: September 09, 2013, 02:42:00 am »
Stalem w klamath w ca, podszedl do mnie Fiery z combat shootgunem. Zaladowal mi z przylozenia 3 serie za lacznie 100 hp. Ja mu oddalem i padl trupem. Na koniec mu powiedzialem ze zdial mi ponad 1/3 hp.

Ja osobiscie poluje na propagatora bo juz kilka razy zabil mnie po tym jak wychodzilem z kilkoma swiezo sklejonymi broniami. Od tego czasu chodze co jakis czas do klamath z nadzieja ze go spotkam, a itemki crafce z obstawa 2-3 kolegow w ca.

no świetna światła i wręcz cudowna odpowiedz ale ku.wa co ma wspólnego z tym tematem??

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #9 on: September 09, 2013, 04:21:52 am »
no świetna światła i wręcz cudowna odpowiedz ale ku.wa co ma wspólnego z tym tematem??

Eee... Wszystko?

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #10 on: September 09, 2013, 07:15:12 am »
Pisałem z telefonu i chciałem podzielić się faktem zabicia Fiery, i jego bezmyślnym tłuczeniem ludzi w CA. Niestety nie mam screena bo jeszcze wtedy nie zajrzałem do tego tematu.

Edit :

Ostrzegam was przed graczem :
Nick : Big Lebowski
Okolice San Francisco

Koleś poskładał nas 2( w CA) nie tracąc przy tym punktu HP. Gdy się na niego natkniecie to radzę uciekać, jak was dorwie to 8-10 strzałów z laserka na jego turę gwarantowane. Zabił mnie w 2 ruchach (miałem CA i 259 HP), nie zdążyłem uciec.
« Last Edit: September 10, 2013, 09:31:38 am by glosn1k »

Prayer

  • Guest
Re: Listy gończe
« Reply #11 on: September 12, 2013, 01:11:50 pm »
Dajcie tu nicka "kuba" ;) tego to wszyscy znają.

Mam nadzieję, że mojego tu nie znajdę ;)

Mardock

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #12 on: September 13, 2013, 10:31:59 am »
Pisałem z telefonu i chciałem podzielić się faktem zabicia Fiery, i jego bezmyślnym tłuczeniem ludzi w CA. Niestety nie mam screena bo jeszcze wtedy nie zajrzałem do tego tematu.

Edit :

Ostrzegam was przed graczem :
Nick : Big Lebowski
Okolice San Francisco

Koleś poskładał nas 2( w CA) nie tracąc przy tym punktu HP. Gdy się na niego natkniecie to radzę uciekać, jak was dorwie to 8-10 strzałów z laserka na jego turę gwarantowane. Zabił mnie w 2 ruchach (miałem CA i 259 HP), nie zdążyłem uciec.


Też biłem Fierego i jego kolegę propagatora nawet kilka razy, ale w sumie tylko dlatego,
że sami mnie zaatakowali. Ale mordowanie ich to żaden wyczyn, bo obaj to skrajne gimpy.

Ogólnie to lamuski na ogół chodzą we dwóch do kopalni koło Vault city i strzelają do niebieskich kopaczy.
Retards, retards everywhere.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Listy gończe
« Reply #13 on: September 13, 2013, 10:44:53 am »
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

Królik

  • Guest
Re: Listy gończe
« Reply #14 on: September 13, 2013, 02:24:14 pm »
Lebo to pro gracz co wy go chcecie na listę gończa dać? haha dobre