May 15, 2024, 02:12:13 pm
Username:

Password:

Topic: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?  (Read 7902 times)

zmigrod

  • Posts: 2
    • View Profile
Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« on: September 23, 2013, 08:40:15 pm »
Jako że jestem strasznym leszcze w kwestii PvP i jakoś nie bawią mnie ganianki w real time z innymi graczami zająłem się ostatnio farmieniem skrzynek. Chodzi oczywiście o Lockboxy, które pojawiają się w encounterach na terenach ruin miast. Ciekaw jestem jaki jest Wasz najlepszy/najciekawszy loot wyciągnięty z takich skrzynek. Moje najlepsze trafienie jak na razie to 2 x Gatling Laser + Avenger Minigun + jakieś ammo (wszystko w jednej skrzynce).

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #1 on: September 23, 2013, 10:53:58 pm »
Serialnie takie itemy dorwałeś? Mój najlepszy loot to minigun, a otworzyłem spokojnie ze sto skrzynek, w większości mam takie śmieci, że nawet nie chce mi sie ich zbierać.

zmigrod

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #2 on: September 24, 2013, 06:11:20 am »
Tak, sam byłem w szoku :) bo w większości innych skrzynek raczej smutek, chociaż zwykłych Minigunów wyciągnąłem w sumie ok. 10 sztuk.

noneF

  • Posts: 33
  • Tell your mum, tell your dad that noneF is good.
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #3 on: September 24, 2013, 08:28:33 am »
Osobiścię też otworzyłem parę skrzynek i chyba najlepszy loot w jednej to 2x H&K G11E + niecały 1000 kapsli; jeszcze raz mi się zdażyło mieć 2x Scolar Scorcher z innym lootem  ale Gatlingi chyba lepsze :P
« Last Edit: September 24, 2013, 08:38:09 am by noneF »

mrx

  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #4 on: September 24, 2013, 08:35:01 am »
Sam takiego nie miałem, ale mogę zaspoilować że ludzie z najlepszym lootem mieli CA BP + inny stuff. :P

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #5 on: September 24, 2013, 12:08:27 pm »
Brotherhood armor, a potem enclave armor. Chyba miałem dobry dzień.

Hakael

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #6 on: September 24, 2013, 04:08:43 pm »
Pierwsza skrzynka jaką otworzyłem  2x enclave armor :D, później trochę camk2 i  tesli, BP jakieś i co raz gorzej, ostatnio po przebrnięciu przez pułapki było 300 kapsli:).
Wogóle czy region w jakich szukamy ma znaczenie jakieś czy totalny random ? Chodzi mi o przeciwników np centaury a takie dzikusy co pilnują lockerów.

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #7 on: September 24, 2013, 06:49:44 pm »
Może nie był to wyczyn, ale znalazłem w 2 skrzynkach 2mm ammo (do gausów), raz miałem 2x metal armor mk2, 1x tesla, 1x ca. :D

Doctor

  • Posts: 6
  • Been there. Seen that. Got the scars.
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #8 on: September 24, 2013, 07:41:11 pm »
Może to kwestia dość wysokiego luck ale przestaje mnie już dziwić amunicja do gaussa czy 2x komplet combat armor mk2 + hełm. Zwykłe combaty wypadają w takich ilościach że odkładam całe komplety dla rekrutów na przyszłość.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #9 on: September 24, 2013, 08:56:51 pm »
Serio mówicie o tych skrzyneczkach na terenach miejskich? Może serio Luck ma na to wpływ, bo ja mam Luck na 1, a mam takie śmieci, że zazwyczaj nic nie zbieram, metal partsy, junk, 200 kapsli itp. Tylko raz dorwałem Miniguna (raz), a po nim najlepszym znalezionym itemem był metal armor mkII. Skrzyneczek spokojnie +100 otworzyłem :D.

Zantlay

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #10 on: September 24, 2013, 09:07:36 pm »
Serio mówicie o tych skrzyneczkach na terenach miejskich? Może serio Luck ma na to wpływ, bo ja mam Luck na 1, a mam takie śmieci, że zazwyczaj nic nie zbieram, metal partsy, junk, 200 kapsli itp. Tylko raz dorwałem Miniguna (raz), a po nim najlepszym znalezionym itemem był metal armor mkII. Skrzyneczek spokojnie +100 otworzyłem :D.
Luck nie ma wpływu na to co jest w skrzynkach, sam mając luck 1 dorwałem 2 ca blueprinty jednego dnia, a minigunów i ca mk2 nie liczę.

Doctor

  • Posts: 6
  • Been there. Seen that. Got the scars.
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #11 on: September 24, 2013, 09:27:55 pm »
Z tym luck to właśnie pewności nie mam czy ma to jakiś wpływ, choć zauważam różnice między postacią z luck 9 a luck 6. Z luck 9 trafiały mi się odrobine lepsze przedmioty lub w lekko większej ilości (sprawdzane na jednej lokacji) odnoszę też wrażenie że luck ma wpływ (w jakimś stopniu niewielkim) na generacje przedmiotów w jaskiniach. Sprawdzając jaskinie w jednym kwadracie no obu postaciach luck 9 znowu miał lepsze znaleziska (w tym przypadki dwóch brotherhood armor + np alien blaster w jednej tylko jaskini) poza tym luck 6 miał skłonność do trafiania na trudniejszych przeciwników broniących jaskiń.

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #12 on: September 24, 2013, 09:36:25 pm »
LK na pewno niema wpływu to tak w gwoli ścisłości

Absolution

  • Supporter
  • Posts: 245
  • Do you Even Praise the Sun?
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #13 on: September 25, 2013, 09:18:48 am »
jeżeli ma to tylko na ilość skrzynek, mój główny farmer boxów a max outdoors,lockpick,traps i ew. luck 4  skrzynka co 2gi enc.

mój alt którym biegam po jaskiniach to 285hp bydle z bg/imp flamer build. ma luck 1 on ma skrzynke co 4-5 albo i wiecej enc. Luck nie ma wpływu na zawartość.

alt dostaje jakis CA MKII LSW BPS a main boxer dostaje 800 caps - logic

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Wasz najlepszy loot ze skrzynek?
« Reply #14 on: September 25, 2013, 12:13:39 pm »