May 08, 2024, 07:30:00 pm
Username:

Password:

Topic: Event Hub - free skins - zdjęcie  (Read 2595 times)

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Event Hub - free skins - zdjęcie
« on: September 03, 2013, 08:29:28 pm »
Ktoś siebie rozpoznaje? Dodam, że lada moment po zrobieniu screena rozpoczęła się walka ;)


Space

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #1 on: September 03, 2013, 09:48:10 pm »
O, widze siebie.
Prawdopodobnie wlasnie w momencie strzelania screena odpalalem dynamit w plecaku. Chwile po tym zabili mnie straznicy, a jakis napalony looter zabral ładunek wybuchowy i probowal z nim uciec... Przebiegl kilka krokow i wylecial w powietrze  :(

Matatiahu

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #2 on: September 03, 2013, 10:05:15 pm »
Wtedy padały pojedyncze strzały, więc ja już trzeźwo zbiegłem XD

Alyvarn

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #3 on: September 03, 2013, 10:07:39 pm »
Hahaha, widziałem te porozrzucane gdzieniegdzie kończyny. XD

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #4 on: September 05, 2013, 06:48:52 pm »
Ja się później trochę pojawiłem, ale event super, powinno być więcej takich. Nie wiem czy doczekaliście do końca ale były naloty z powietrza nawet (airstrike), gdzieś tam w okolicy północy z tego co pamiętam. Ogólnie ludzie panikowali że niektóre skiny nie umieja biegać, lub dzierżyć jakiejś broni, ale przecież po założeniu armora wracasz do "normalnej" postaci, więc możesz biegać i nosić co chcesz. Nie wiem tylko jak by to było z tą rośliną. Jeden dead i kwitniesz aż ktoś do Ciebie podejdzie i Ci w okienku handlu podrzuci jakies łachy heh...;p
Swoją drogą gdy dostałem skin zniknęła mi fryzura, ciekawe czy jak ją zmienie to skin pozostanie czy nie, wie ktoś coś na ten temat?
« Last Edit: September 05, 2013, 06:50:31 pm by Uwierz »

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #5 on: September 07, 2013, 07:38:00 pm »
Ja się później trochę pojawiłem, ale event super, powinno być więcej takich. Nie wiem czy doczekaliście do końca ale były naloty z powietrza nawet (airstrike), gdzieś tam w okolicy północy z tego co pamiętam. Ogólnie ludzie panikowali że niektóre skiny nie umieja biegać, lub dzierżyć jakiejś broni, ale przecież po założeniu armora wracasz do "normalnej" postaci, więc możesz biegać i nosić co chcesz. Nie wiem tylko jak by to było z tą rośliną. Jeden dead i kwitniesz aż ktoś do Ciebie podejdzie i Ci w okienku handlu podrzuci jakies łachy heh...;p
Swoją drogą gdy dostałem skin zniknęła mi fryzura, ciekawe czy jak ją zmienie to skin pozostanie czy nie, wie ktoś coś na ten temat?

Wydaje mi się, że jak zmieniasz jakikolwiek element własnej aparycji, to automatycznie dostajesz nowego skina.

Mi podczas eventu udało się zdobyć kultowy niebieski jumper z 13 na plecach ;]

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Event Hub - free skins - zdjęcie
« Reply #6 on: September 08, 2013, 12:55:21 am »
Wpisąłem to pytanie odnośnie włosów w temacie pytania i odpowiedzi, może ktoś kto ma pewność się wypowie. Event świetny moim zdaniem, oby więcej takich. ;>