May 16, 2024, 08:51:33 am
Username:

Password:

Topic: Broken Hills militia  (Read 2366 times)

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Broken Hills militia
« on: September 15, 2013, 01:24:26 pm »
Czy jest taka możliwość ustawienia militia tak, że strzela do wszystkich jak leci. Bo wczoraj normalnie wchodziłem do miasta kopać, a dziś dostałem kulkę jak doleciałem do general store od militia mimo, że miałem zbroje i hełm na sobie a młot do kopania i broń schowaną.
Radio 899

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #1 on: September 15, 2013, 01:26:58 pm »
ktos z gangu ktory ma bh postrzelil ciebie i milicja cie zabila

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #2 on: September 15, 2013, 01:34:47 pm »
Ogólnie zamysł twórców gdy robili town control był taki, że frakcja trzyma kontrolę nad miastem, pilnuje by nie było zamieszek, pilnuje porządku itp.
A wygląda to tak, że przebiegasz z blue suitem przez miasto, a jakaś śmierdząca kurwa w CA MKII napierdala do ciebie z wyrzutni rakiet.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #3 on: September 15, 2013, 01:36:34 pm »
To nie wiem nie widziałem delikwenta chyba, że się chował. Wiem, że wczoraj sobie chłopcy zrobili sobie zabawę i campowali wejście do broken hills z minigunami. Też mi się oberwało co jakoś to  przeżyłem chociaż chamstwo i wulgaryzmy to co innego. Później wstyd się przyznać, że jesteś z Polski bo słyszysz dirty polack or clean my toilet.
Radio 899

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #4 on: September 15, 2013, 01:51:32 pm »
Dokładnie, też zostałem pociśnięty przez jakiegoś morona wczorajszej nocy w BH gdy padłem. Dać noobkom trochę kontroli, i takie rzeczy się dzieją ;)

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #5 on: September 15, 2013, 01:52:42 pm »
Śmieszy mnie to,że tak szczekacie na ludzi którzy mają miasta,że są noobkami. Pokażcie jaja i im odbijcie te miasto ;p

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #6 on: September 15, 2013, 01:57:35 pm »
Śmieszy mnie to,że tak szczekacie na ludzi którzy mają miasta,że są noobkami. Pokażcie jaja i im odbijcie te miasto ;p


Mam to gdzieś, że ktoś zdobył miasto czy mnie zabił. Ale jak widzę chamstwo w wykonaniu ludzi Tobie podobnych to mnie skręca. Później się dziwić, że Polacy i Ruscy są uważani za najgorszych graczy w europie pod względem skilla i kultury.
Radio 899

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #7 on: September 15, 2013, 02:02:52 pm »
Śmieszy mnie to,że tak szczekacie na ludzi którzy mają miasta,że są noobkami. Pokażcie jaja i im odbijcie te miasto ;p

Sry, ale mój main ma dziewiąty level i wali z 10mm SMG

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #8 on: September 15, 2013, 02:05:42 pm »
Śmieszy mnie to,że tak szczekacie na ludzi którzy mają miasta,że są noobkami. Pokażcie jaja i im odbijcie te miasto ;p


Mam to gdzieś, że ktoś zdobył miasto czy mnie zabił. Ale jak widzę chamstwo w wykonaniu ludzi Tobie podobnych to mnie skręca. Później się dziwić, że Polacy i Ruscy są uważani za najgorszych graczy w europie pod względem skilla i kultury.

łał ta hipokryzja, aż zwątpiłem czy on wie,że praktycznie się opisał czy jest tak durny.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #9 on: September 15, 2013, 02:18:01 pm »
Śmieszy mnie to,że tak szczekacie na ludzi którzy mają miasta,że są noobkami. Pokażcie jaja i im odbijcie te miasto ;p


Mam to gdzieś, że ktoś zdobył miasto czy mnie zabił. Ale jak widzę chamstwo w wykonaniu ludzi Tobie podobnych to mnie skręca. Później się dziwić, że Polacy i Ruscy są uważani za najgorszych graczy w europie pod względem skilla i kultury.

łał ta hipokryzja, aż zwątpiłem czy on wie,że praktycznie się opisał czy jest tak durny.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja dla Ciebie sprawdź znaczenie i używaj poprawnie tego słowa, a temat można zamknąć otrzymałem odpowiedź więc starczy.
Radio 899

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Broken Hills militia
« Reply #10 on: September 15, 2013, 02:20:33 pm »
Specjalnie dla ciebie jeszcze ci wytłumaczę jak bardzo się mylisz.
Uważasz się za lepszego z manierami a to ty właśnie obrażasz innych graczy i brakuje ci umiejętności by ich pokonać. No jeśli to nie jest hipokryzja :D