May 08, 2024, 05:52:11 pm
Username:

Password:

Topic: Balkanci?  (Read 2115 times)

Felix

  • Posts: 2
    • View Profile
Balkanci?
« on: February 07, 2014, 10:50:55 pm »
Trazimo ekipu za Faction. Ima nas trojica za sada: Srecko, Bozdra i LozaVinjak. Novi smo igraci, al napravili smo neku bazicu i uglanom radimo treasure hunting i slicne zajebancije. Ako neko ima vec nesto ozbiljnije razradjeno voljni smo da se pridruzimo, a ako ste i vi novi mozete se prikljuciti nama.
Poz svima  ;)

Heron Therapist

  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #1 on: February 22, 2014, 04:58:42 pm »
The Suicidal Assault Team , nas 3, Nizozemac, ja Hrvat, i vođa koji je Mađar, družimo se i imamo sličnu zanimaciju kao i vi

mogli bi se povezat !

imamo 2 baze, i para da kupimo šta god, imamo preko 2 milje capsa, svašta nešto

mogli bi se družit, ako ništa drugo. možda napast skladište i tak to

jedino pravilo kod nas je , da ne ubijamo druge igrače. jedino ako nas napadnu. noobovima pomažemo MAKSIMALNO kolko možemo

Felix

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #2 on: February 24, 2014, 02:02:15 am »
E mi u medjuvremenu usli sa nekim rusom u ekipu, al opet bi mogli nekako da se iskombinujemo, s obzirom da nas nema mnogo. Imamo sad nekoliko baza rasutih naokolo, al nam je vodja nestao bez traga :P u svakom slucaju bilo bi dobro da ostanemo u kontaktu pa cemo naci neko resenje kad-tad ;)

Heron Therapist

  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #3 on: February 24, 2014, 02:10:04 am »
Ja sam za bratko, svaka kooperacija je dobrodošla u ovoj pustinji :D


samo se javite ;)

Ronin

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #4 on: February 26, 2014, 11:50:50 am »
Oj balkanjerosi :) Jebemu miša šteta da se prije nismo našli dok sam igro kad je sezona startala jebo sam sad na fo2 i tam sam se ustabilio sa dosta stranaca i nas par balkanaca.
Uglavnom ako se vratim ikad potražit ću vas, jednino je zajeb ovo za anti pk pošto smo mi ekipa iz s8 ;:)
Puno sreće ekipa!

Jim

intruders

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #5 on: March 02, 2014, 03:09:42 am »
Jim je njub.

Nisam dugo igrao, mogao bih malo neki casual pve...
Posaljite mi pm, pa idemo da ubijamo pigrats vs mantis u tb
« Last Edit: March 02, 2014, 03:20:42 am by intruders »

Kallak

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Balkanci?
« Reply #6 on: March 07, 2014, 05:02:53 pm »
Kada je Wipe?

Imam gomilu karaktera i samo jednog naprednog kraftera koji radi SVE, aaaali SVE.
Ako ce biti neki TC , predložite mi jedan Gorila build za čistu akciju maksimalno. Ili barem neki SG slon tek da izdrži armagedon i stigne pljucne.
Ajde javite šta ima. ;D