May 14, 2024, 08:00:16 am
Username:

Password:

Topic: Nowy gracz, szukam ekipy  (Read 7101 times)

Piotreq

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #15 on: May 15, 2014, 06:41:23 pm »
Nie bardzo wiem do czego pijesz?? ale głownie te dwie lokacje są zajęte przez BBS jakoś was tam nie widać... Dla ciekawostki powiem że jesteście tacy pro że wpadłem sneakerem nie wyekspiony do końca i jeden wasz pro padł Co... wasz pro z pisto
Powiem krótko wy bardziej chcecie grać na ilość a nie na jakość
A ja mój drogi, proponuję Ci pilnować swojego nosa, a nie czepiać się. Nie zgrywaj takiego pro gracza, bo jeszcze niedawno sam latałeś w bluesuicie, i przesiadywałeś w Hub, czepiając się nas. Po co to robiłeś, skoro jesteś tak dobry, i wnioskując z Twoich wypowiedzi - przeprowadził byś TC w pojedynkę oraz wszystkich byś rozwalił? Właśnie w tym czasie "mógłbyś" to zrobić :P
« Last Edit: May 15, 2014, 06:43:28 pm by Piotreq »

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #16 on: May 15, 2014, 07:07:15 pm »
i jeden wasz pro padł Co... wasz pro z pisto
Hahaha! Coach, tak? No niestety "ziomek" już nie ma sposobu, bo już chyba ćwiczy na resztkach C4. :) Próbuj dalej, a będziesz wiedział z jakiej jest ekipy.
jeszcze niedawno sam latałeś w bluesuicie, i przesiadywałeś w Hub, czepiając się nas.
Teraz to robi cichaczem w swojej stacji benzynowej. :)

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #17 on: May 16, 2014, 06:23:26 am »
Panowie proponuję przerwać tę dyskusję i nie karmić tego trolla. Cała rozmowa nie ma ładu i składu i tylko jakieś wyssane z palca oskarżenia. Jesteście lamusami, nobami a ja jestem super bo zabiłem waszego kolegę z pistola hahaha i co mi teraz zrobicie. a gówno, jesteśmy nobami, gramy dla fun i mamy cie w dupie pionie. tyle w temacie.

Mardock

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #18 on: May 16, 2014, 11:21:29 am »
Quote
skończmy tą rozmowe bo to niema sęsu

Dat ortografia  :o

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #19 on: May 16, 2014, 11:33:23 am »
Panowie proponuję przerwać tę dyskusję i nie karmić tego trolla.
No wiesz co jak nie będziemy ich karmić to wyginą. I z kogo będziemy się wtedy śmiać?

Ale co jest wyssane z palca?
Mam wrażenie, że cała twoja wiedza.
nieprawdą jest że prawie całe dnie siedzicie w habie??
Hubie. A Hub jest miejscem przeznaczonym do siedzenia tam.
nieprawdą jest że jesteście przydupasami pisto??
Kogo? Oni umarli dawno temu. A jeśli myślisz, o Amboyach, to prędzej ty jesteś ich przydupasem niż my.
Nieprawdą jest że idziecie na ilość anie jakość??.
Idziemy w obu tych kierunkach. I nie jest nas wcale więcej niż w innych dużych gangach. Ale co ty możesz wiedzieć skoro grasz tak naprawdę w single-playera na serwerze mmo.
Wyraziłem opinnie o waszym gangu prawdziwą! bo niepowiesz mi że tak nie jest jak mówie.
"nie powiesz". Ależ oczywiście że powiem. Nie jest tak jak mówisz.
I owszem skończmy tą rozmowe bo to niema sęsu zaczynają się tylko przepychanki a na to szkoda czasu...
"sensu". No racja. Polecałbym ten czas poświęcić na naukę języka bo kaleczysz go bardziej niż ja angielski.
Niebede wam przeszkadzał w przesiadywaniu w Habie.
"Nie będę". "Hubie". No to fajnie. Przynajmniej będzie można z ludzmi w spokoju porozmawiać
i jeszcze jedno nie nazwałem was lamusami o nobach też nie pisałem... napisałem jasno nie polecam gangu bo więcej was widać w habie niż na pustkowiu.
"Hubie". Trudno żebyś widział nas na pustkowiu jak siedzisz w Hub i nas pilnujesz.
Powodzenia.
A dziękujemy. Miło z twojej strony :)

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #20 on: May 16, 2014, 12:20:05 pm »
niepowiesz, niema

Nie z czasownikami piszemy rozłącznie ;]
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #21 on: May 16, 2014, 12:27:33 pm »
Dziękuje za szybki kurs poprawy ortografii dokładnie taki sam przeprowadź w swoim gangu u niektórych graczy...
Sorry ale kanał naszego gangu to nie 0 i nie odpowiadamy na ortografię tam występującą. Również ściśkamy, słitaski, papatki i do rychłego spotkania na pustkowiu.
« Last Edit: May 16, 2014, 04:20:51 pm by Darksider »

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #22 on: May 17, 2014, 10:10:30 pm »
1. Po co dożywiać trolle ? niech wyginą
2. Zabiłeś postać na 5lvlu gościu którą dzień wcześniej stworzyłem i nie jest tworzona pod tanka a na sobie miałem lether jacket więc chwalenie się tym że zabijasz low lvla świadczy tylko i wyłącznie o tobie i że takich jak ty trzeba tępić bo żaden nowy gracz nie zechcę grać dłużej bo jakiś troll go pociśnie.
3. Jeszcze jedna odzywka z błędami ortograficznymi od ciebie i zgłaszam temat do moderatora bo to jak bardzo kaleczysz język świadczy że nie powinieneś grać w gry z dostępem do szerszego grona odbiorców lub czatem globalnym bo jedyne co robisz to wiochę.
Dziękuje i dobranoc.

BiGMistake

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #23 on: July 20, 2014, 05:46:29 pm »
Nówka sztuka nie śmigana szuka osoby mogącej wprowadzić mnie w ten świat.

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #24 on: July 20, 2014, 10:03:41 pm »
Big chyba będzie lepiej jak założysz nowy temat bo ten ze względu na wcześniejsze wypowiedzi przyciągnie kłopoty.
Poszukaj w hub przy wejściu do miasta. Znajdziesz tam szybciej graczy niż kogoś kto odpowiednio nakieruje cie na forum. Masz namiary na nasze forum możesz popytać jak czegoś nie wiesz.
http://www.fobh.pun.pl/forums.php
« Last Edit: July 20, 2014, 10:08:41 pm by duh7 »