May 10, 2024, 06:11:19 am
Username:

Password:

Topic: Problem z niewolnikami/kopaczami.  (Read 3054 times)

cosey

  • Supporter
  • Posts: 16
    • View Profile
Problem z niewolnikami/kopaczami.
« on: September 13, 2013, 09:14:03 am »
Niestety od 2 dni moi niewolnicy zacinają się w mojej kopalni. Przestają kopać i tylko stoją w jednym miejscu nawet pogadać się nie da. Jedynym sposobem ich odwieszenia jest wylogowanie się w kopalni na parę minut,  zgarnięcie ich z mapy i ponowne zaprzęgnięcie do roboty. Niestety nie mam pojęcia ile popracują. Na początku, czyli przez jakieś 3 dni, po zostawieniu ich na 7-10 godzin obaj dawali mi po 200-300 każdego z rodzajów minerałów. Aktualnie jak się zawieszają to po 10h dają po 15-60. Przyznam że ich nie karmię dragami i mam tylko 1 ch, nie wiem czy to ma znaczenie.

Dostali po działce i narazie się nie zacinają.
« Last Edit: September 13, 2013, 04:26:41 pm by cosey »

zzuullll

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #1 on: September 15, 2013, 05:07:33 am »
Mam ten sam problem. Czego dzialke im dales ?

cosey

  • Supporter
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #2 on: September 15, 2013, 11:05:34 am »
Jet, wystarczy go mieć w swoim ekwipunku i pojawi się opcja dialogowa z niewolnikiem.

Chrzestny

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #3 on: October 05, 2013, 11:08:00 am »
Witam!
Mam problem ze swoimi niewolnikami.
Przez dwa dni pracowali normalnie i moglem z nimi rozmawiac. Mam obecnie dwoch niewolnikow obaj mieli super sledge i kopali. Teraz każdy stoi przy innej skalce i nic nie robi. Nie maja pełnego plecaka bo każdy ma może po pare szt. urobku. Nie moge z nimi zagadać bo otrzymuje informacje ze sa zajeci. Powrót na mapę i spowrotem nic nie daje. Cały czas to samo.
Proszę o pomoc.

Hayabusa

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #4 on: October 05, 2013, 01:13:23 pm »
trzymaj alt i nacisnij na ziemie , pozniej daj stop actions i sprobuj zagadac z nimi spowrtotem ;]

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #5 on: October 12, 2013, 01:55:15 am »
Jeśli o mnie chodzi, to mam zaufanie jedynie do bootloggerow (tych czarnych w czerwonych koszulkach) z młotami. Oni kopią jak złoto. Ilekroć zlecalem kopanie obdarusom, szalonym damom czy innym znajdom w końcu i tak sięgam po bootlogera.

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #6 on: October 23, 2013, 09:09:32 pm »
Niestety od 2 dni moi niewolnicy zacinają się w mojej kopalni. Przestają kopać i tylko stoją w jednym miejscu nawet pogadać się nie da. Jedynym sposobem ich odwieszenia jest wylogowanie się w kopalni na parę minut,  zgarnięcie ich z mapy i ponowne zaprzęgnięcie do roboty. Niestety nie mam pojęcia ile popracują. Na początku, czyli przez jakieś 3 dni, po zostawieniu ich na 7-10 godzin obaj dawali mi po 200-300 każdego z rodzajów minerałów. Aktualnie jak się zawieszają to po 10h dają po 15-60. Przyznam że ich nie karmię dragami i mam tylko 1 ch, nie wiem czy to ma znaczenie.

Dostali po działce i narazie się nie zacinają.
1. Daj alt + lewy gdziekolwiek na mapie, mozesz sterowac mercami i niewolnikami bez log offa itp.
2. Nie trzeba ich karmic, od zlapania niewolnikow do wyczyszczenia kopalni spokojnie dadza rade bez jetu.
3. Jak najebiesz za duzo niewolnikow to poleca do 1 zloza i sie zacinaja..
4. Niewolnicy kopia w taki sposob ze idzie do jednego zloza czegokolwiek, wydobedzie jeden mineral i idzie do kolejnego. Nie kopie jednego do konca, dlatego nie spodziewaj sie niewiadomo ilu mineralow.
PS zbieraj na nowa kopalnie, jak wykopia jedna to trzeba kupic nowa.

Angon

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #7 on: November 12, 2013, 12:12:48 pm »
Quote
PS zbieraj na nowa kopalnie, jak wykopia jedna to trzeba kupic nowa.
Co znaczy wykopią całą kopalnię? Znaczy po tygodniu? Czy w międzyczasie mogą złoża się skończyć?

Też mam takie coś, że w sumie przez 3 dni nazbierali mi trzej niewolnicy okolo 1000 materiałów (w sumie razem). Czy to normalne ilości, czy powinienem coś zrobić, żeby byli wydajniejsi?

Technolog

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Problem z niewolnikami/kopaczami.
« Reply #8 on: November 12, 2013, 08:04:51 pm »
Wykopia w sensie po tygodniu znika z mapy kopalnia- złoża nie kończą się, raczej można nazwać to limitem czasowym. Jeżeli chodzi o kopaczy, to u mnie czterech murzynów od piątku wieczora wykopali 1,3k HQ iron ore, 300 HQ minerals i po 100 tych pozostałych- per capita. Porównaj to sobie i przelicz. A kopią cały czas, tylko ich doglądam czy się nie opier**lają.