May 10, 2024, 05:11:31 pm
Username:

Password:

Topic: Skąd znasz FOnline  (Read 10731 times)

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Skąd znasz FOnline
« on: August 28, 2013, 06:51:34 pm »
Chciałbym się dowiedzieć, jak się tutaj znaleźliście? Jak dowiedzieliście się o FOnline, czy może graliście już wcześniej na jakimś serwerze?

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #1 on: August 28, 2013, 07:00:09 pm »
Grałem na serwerze FOnline 2, ale był strasznie słaby więc przyszedłem tutaj z sercem napełnionym wiarą w światłą przyszłość FOnline.
Bang Bang Smash

Backet

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #2 on: August 29, 2013, 03:22:00 am »
ja jestem graczem z Desert Europe, który został zamknięty.

Hoot

  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #3 on: August 29, 2013, 07:16:29 am »
Ja po zamknięciu 2238 grałem na kilku innych serwerach Tla , Desert Europe , Fonline 2. O Reloaded dowiedziałem się przypadkiem z fodev.net , zmiany w stosunku do 2238 wydają się konkretne więc znalazłem się tutaj

Gacut

  • Guest
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #4 on: August 29, 2013, 08:48:51 am »
O samym projekcie FONLINE:2238 dowiedziałem się z jakiegoś newsa na stronie poświęconej grom MMO. Grałem od samego początku z kilkoma przerwami. Po tym, jak dowiedziałem się, że projekt upadł, a kod źródłowy został upubliczniony, miałem jedynie nadzieję, że ktoś przejmie to dziedzictwo i poprowadzi dalej. Od tamtego czasu, zapomniałem, że istniało coś takiego jak Fonline. Ostatnio kumpel mi podesłał wspomnianego wcześniej newsa, konkretnie tego: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/S%C4%85-tu-jacy-fani-Fallout-a-kt%C3%B3rzy-czekaj%C4%85-na-MMORPG-ow%C4%85-wersj%C4%99-31-sierpnia-startuje-FOnline-Reloaded i nie mogłem pohamować swojej ekscytacji. Lista zmian wykrzesała we mnie iskierkę nadziei, że to będzie dobry server. Oby tak było. Czekam na dzień, kiedy znów wkroczę w stare dobre pustkowie.
« Last Edit: August 29, 2013, 09:19:43 am by Gacut »

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #5 on: August 29, 2013, 08:54:52 am »
Nie sądziłem, że doczekam się newsów na temat FOnline. Jest duża szansa na to, że w końcu dostaniemy porządny, konkretny serwer oraz poszerzy się społeczność. Nic tylko czekać, to już jutro! :D

Gacut

  • Guest
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #6 on: August 29, 2013, 09:04:35 am »
Nie sądziłem, że doczekam się newsów na temat FOnline. Jest duża szansa na to, że w końcu dostaniemy porządny, konkretny serwer oraz poszerzy się społeczność. Nic tylko czekać, to już jutro! :D

Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz, ale jutro mamy dopiero 30 sierpnia. Serwer rusza 31, czyli w sobotę ;]

nbqbio

  • Supporter
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #7 on: August 29, 2013, 09:34:01 am »
Ja się niedawno z wykopu dowiedziałem. Kiedyś trafiłem na info o 2238, ale odrzuciła mnie opcja rosyjskiego i tego że wszyscy są tak dokoksowani na serwerze.

Ja dałem znać kilku swoim kumplom, 6 nowych graczy powinno z nich być.
Dziwi mnie że nie ma tu tysięcy ludzi.... niepojęte!

Gacut

  • Guest
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #8 on: August 29, 2013, 09:39:36 am »
Ja się niedawno z wykopu dowiedziałem. Kiedyś trafiłem na info o 2238, ale odrzuciła mnie opcja rosyjskiego i tego że wszyscy są tak dokoksowani na serwerze.

Ja dałem znać kilku swoim kumplom, 6 nowych graczy powinno z nich być.
Dziwi mnie że nie ma tu tysięcy ludzi.... niepojęte!

Niektórzy nie lubią się wypowiadać na forach, więc nie zakładają kont. Możliwe, że będzie więcej graczy niż jest użytkowników na forum. Poza tym, trzeba zadbać o reklamę serwera.

Space

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #9 on: August 29, 2013, 10:07:34 am »
Ja się niedawno z wykopu dowiedziałem. Kiedyś trafiłem na info o 2238, ale odrzuciła mnie opcja rosyjskiego i tego że wszyscy są tak dokoksowani na serwerze.

Ja dałem znać kilku swoim kumplom, 6 nowych graczy powinno z nich być.
Dziwi mnie że nie ma tu tysięcy ludzi.... niepojęte!

Tu nie chodzi o to, czy ktos lubi sie wypowiadac na forum, czy nie. Fonline zawsze bylo dosyc specyficznym mmo, bardzo noob-unfriendly. Wiekszosc moich znajomych, ktora namowilem do sprobowania za czasow 2238 albo nawet obecnego FO2 stwierdzala, ze ta gra to shit, bo od kilku godzin grania ciagle giną i nic nie maja. Pelny loot po smierci, zasada wastelandu "pierw strzelasz, pozniej patrzysz do kogo" sprawiaja, ze osoby ktore zaczynaja maja niezla przeprawe i test nerwow. Mnie tam sie to podoba, ale wiekszosc zniecheca.

Kilka lat temu zadzwonil do mnie kumpel z ktorym sie zagrywalem w stare fallouty i krzyczy ze znalazl "FOnline!", "napierdala od 3 godzin szczury, sprzata gówno krów i nichuja nie moze nic zrobic, bo ciagle go zabijaja". Nie wierzylem, ze jest cos takiego wtedy  ???

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #10 on: August 29, 2013, 10:10:09 am »
Kilka lat temu zadzwonil do mnie kumpel z ktorym sie zagrywalem w stare fallouty i krzyczy ze znalazl "FOnline!", "napierdala od 3 godzin szczury, sprzata gówno krów i nichuja nie moze nic zrobic, bo ciagle go zabijaja". Nie wierzylem, ze jest cos takiego wtedy  ???

Na FOnline: Reloaded będzie inaczej ... :D

nbqbio

  • Supporter
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #11 on: August 29, 2013, 10:23:35 am »
Wspaniale!

Jak już pisałem na forum EN, chcę ściepnąć się na utrzymanie serwera.
Czekam na info z numerem konta :)

Gacut

  • Guest
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #12 on: August 29, 2013, 10:38:35 am »
Na FOnline: Reloaded będzie inaczej ... :D

Co masz na myśli mówiąc "Inaczej"? :D

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1339
    • View Profile
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #13 on: August 29, 2013, 10:48:08 am »
Wspaniale!

Jak już pisałem na forum EN, chcę ściepnąć się na utrzymanie serwera.
Czekam na info z numerem konta :)
Dzięki za propozycję pomocy, ale na razie poczekamy do momentu, aż ocenimy koszty generowane przez serwer.

Gacut

  • Guest
Re: Skąd znasz FOnline
« Reply #14 on: August 29, 2013, 10:56:56 am »
Dzięki za propozycję pomocy, ale na razie poczekamy do momentu, aż ocenimy koszty generowane przez serwer.

Również jestem chętny do dorzucenia się na serwer. Paypal chyba jest najwygodniejszą opcją.