May 22, 2024, 01:15:47 am
Username:

Password:

Topic: Re: Nowy gracz, szukam ekipy  (Read 730 times)

Vito Scaletta

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« on: May 15, 2014, 03:45:20 pm »
Wszystko jashe tylko jest pewien problem wasz elitarny gang The BH siędzę więcej w Habie niż na pustkowiach... TC zazwyczaj robicie głównie kiedy niema graczy z innych gangów tacy jesteście super.  Nie polecam tego gangu.

Vito Scaletta

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #1 on: May 15, 2014, 05:29:09 pm »
Nie bardzo wiem do czego pijesz?? ale głownie te dwie lokacje są zajęte przez BBS jakoś was tam nie widać... Dla ciekawostki powiem że jesteście tacy pro że wpadłem sneakerem nie wyekspiony do końca i jeden wasz pro padł Co... wasz pro z pisto
Powiem krótko wy bardziej chcecie grać na ilość a nie na jakość

Vito Scaletta

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #2 on: May 16, 2014, 04:47:29 am »
Biegam w piżamie bo żeby was obśmiać w habie nic lepszego nie potrzeba... nigdy nie pisałem że jestem pro ani nie uważam się za takiego może ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem co jest prawdopodobne czytając wypowiedzi z waszego wspaniałego gangu np na kanale 0.
co do Pana C był pisto teraz pyka z Amb... ewentualnie wy jesteście jego przydupasami.
« Last Edit: May 16, 2014, 04:51:13 am by Vito Scaletta »

Vito Scaletta

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #3 on: May 16, 2014, 11:05:33 am »
Ale co jest wyssane z palca? nieprawdą jest że prawie całe dnie siedzicie w habie?? nieprawdą jest że jesteście przydupasami pisto?? Nieprawdą jest że idziecie na ilość anie jakość??. Wyraziłem opinie o waszym gangu prawdziwą! bo niepowiesz mi że tak nie jest jak mówię.
I owszem skończmy tą rozmowę bo to niema sęsu zaczynają się tylko przepychanki a na to szkoda czasu... Nie będę wam przeszkadzał w przesiadywaniu w Habie.
i jeszcze jedno nie nazwałem was lamusami o nobach też nie pisałem... napisałem jasno nie polecam gangu bo więcej was widać w habie niż na pustkowiu.
Powodzenia.
« Last Edit: May 16, 2014, 11:27:47 am by Vito Scaletta »

Vito Scaletta

  • Guest
Re: Nowy gracz, szukam ekipy
« Reply #4 on: May 16, 2014, 11:39:10 am »
Dziękuje za szybki kurs poprawy ortografii dokładnie taki sam przeprowadź w swoim gangu u niektórych graczy... zwłaszcza dla tych którzy piszą na kanale 0.
Niema problemu jeszcze raz powodzenia buziaczki i uściski.