May 02, 2024, 02:50:19 pm
Username:

Password:

Topic: Odkrycia początkującego wędrowca  (Read 14672 times)

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #30 on: September 30, 2015, 04:19:51 pm »
spoko daje rade moze wszystkiego nie ogarne ale czerpie duzo radosci z tej gry:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

I tego się trzymaj. Nie daj się też zniechęcić :)
GUN FOR HIRE


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #31 on: September 30, 2015, 04:49:58 pm »
Padł w tym wątku pomysł crafcenia M60 chciałbym sie za to zabrać ale mam lipe bo na liście nie mam czyli pewnie musze zdobyć blueprinta poleciał czym predzej do Jacoba w HUB i takiego nie ma sprzedaż :( jak można to ugryźć?

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #32 on: September 30, 2015, 04:52:25 pm »
Ech, znów być fonlajnową dziewicą, znów odkrywać mapę i rejony obfitujące we wpierdol względnie dobro do zajumania, znów trudzić się z szukaniem wszystkich pięciu questów, znów konstruować kalekie ludki, którymi za sukces można uznać zabicie brahmina bez wykrwawiania się, znów pracowite gromadzenie pierwszych własnoręcznie zmajstrowanych skórzanych kurtek i strzelb. To była jedna z lepszych rzeczy związanych z fonlajnieniem, jakie wspominam.

No ale nie ma tak dobrze, świat gry poznany, ściągnięty najnowszy kalkulator postaci, rozpoznane mapy encounterów, expienie na centkach żeby szybciej było, dywany sprzętu, kilka baz, jakieś samochody, vertibirdy nawet. To już nie to samo.

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #33 on: September 30, 2015, 05:10:52 pm »
...dywany sprzętu, kilka baz, jakieś samochody, vertibirdy nawet. To już nie to samo...
No, szczególnie moich :D.

rafik, wbrez pozorom w fonline wszystko jest łatwe i proste, wystarczy poznać mechanike gry, oczywiście jeśli się gra typowo jak power-gamer, no to szybko się to wszystko odkryje i na psi chuj Ci będzie te miliard kapsli i tony sprzętu. Jeśli chcesz grać "na poważnie" tj. dorobić się a potem wesoło marnować sprzęt, to polecam zrobić dwa lub jeden kibel alt z max Int/skilled aby wymaxować sobie profesje, bartera i outdoorsman, samym krafceniem to wbijesz - taka postać przynosi bardzo duże dochody, w samym Modoc np. jest 25k kapsli w sklepach, wystarczy chciec.
« Last Edit: September 30, 2015, 05:13:09 pm by mkhammer »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #34 on: September 30, 2015, 06:16:40 pm »
M60 możesz robić po uzyskaniu profesji Big Gun Gunsmith, możesz ją uzyskać u Jacoba. Siedzi w Hub i za 1500 kapsli nauczy Cię pierwszego poziomu, a za 3000 następnych kapsli nauczy Cię drugiego poziomu tworzenia Broni Ciężkiej, powodzenia.
GUN FOR HIRE


Bad_Lieutenant

  • Supporter
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #35 on: September 30, 2015, 07:57:26 pm »
i do M60 blueprint niepotrzebny wystarczy profesja

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #36 on: October 01, 2015, 06:51:31 am »
Ale numer ! Jak wchodze do HUB to dostaje ostrzeżenie że mam kłopoty w tym miescie i straż mnie nie obroni hmmm gadałem z Brotherhood of steel przed wejsciem do hub ale czy to wystarzyło? tak samo nie moge wymusić na Jacobie by nauczył profesji big guns ale martwi mnie ten HUB nikogo nie okradłem :)Macie jakieś pomysły?


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #37 on: October 01, 2015, 08:02:10 am »
Ile masz skill repair ?
Na drugi poziom musisz mieć 100 na pierwszy 50.
Co do Hub mogłeś stać za długo w drzwiach, nie przejmuj się. Hub to i tak prawie 100% bezpieczne miejsce. Tak na przyszłość....nie chwal się że gdzieś Cię nie obronią :)
GUN FOR HIRE


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #38 on: October 02, 2015, 06:59:06 am »
A jak zresetuje reputację w katedrze to chyba będzie znowu chroniony w mieście? Jeśli nie to wypadałoby to poprawić.
I'm badass and I will kick your asses.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #39 on: October 02, 2015, 09:23:46 am »
Obylo sie bez katedry :)Spotkalem sie z milym akcentem po tym jak zostalem rozpruty na kawalki moi oprawcy oddali mi caly stuff w HUB milo:) Nie zacina wam sie wyjscie z trybu combat?mialem sytuacje ze kliknalem ale nie zamnkelo trybu i zostalo to zle odebrane przez jednego typa ktoremu musialem uciec pozniej wyjasnilismy to sobie na neutralnym gruncie.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #40 on: October 17, 2015, 03:10:48 pm »
Co to za akcja dzisiaj w kopalni przy junktown udalo mi sie uciec ale koniko i ktos jeszcze wytlukli guardow i garstke kopaczy nieuzbrojonych oczywiscie czlowiek chciwy wrocilem na szaber i dostalem za swoje:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #41 on: October 17, 2015, 05:31:30 pm »
Co to za akcja dzisiaj w kopalni przy junktown udalo mi sie uciec ale koniko i ktos jeszcze wytlukli guardow i garstke kopaczy nieuzbrojonych oczywiscie czlowiek chciwy wrocilem na szaber i dostalem za swoje:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Koniko to straszny i bezlitosny morderca. Gwałci małe dzieci na pustyni.
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #42 on: October 17, 2015, 05:39:22 pm »
Co to za akcja dzisiaj w kopalni przy junktown udalo mi sie uciec ale koniko i ktos jeszcze wytlukli guardow i garstke kopaczy nieuzbrojonych oczywiscie czlowiek chciwy wrocilem na szaber i dostalem za swoje:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Koniko to straszny i bezlitosny morderca. Gwałci małe dzieci na pustyni.

LOL

Wracajac do pytania czesto bywa, że chronione kopalnie są atakowane przez grupy wrogo nastawionych graczy. Najlepiej zainwestować w prywatną kopalnię. 40k to gowno nie pieniądze a masz spokój. Kiedyś kosztowały 100k.
GUN FOR HIRE


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #43 on: October 17, 2015, 05:50:16 pm »
Dobrze wiedziec ale mialem farta a bylem z krowa .Bede uwazac na typa :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile