May 14, 2024, 02:23:09 am
Username:

Password:

Topic: Magyarok? Magyarok!  (Read 21370 times)

Crucial

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #45 on: April 30, 2015, 06:32:10 am »
Üdv néktek harcosok!

Így wipe után ismét játszanánk, én legalább is biztos, Ati haverom meg nyelvvizsgára készül, szóval egy-két hét múlva ő is csatlakozna. Axel megkaptam a pm-ed. Örülnék, ha sikerülne egy jó bandát összehozni. Reloaded vagy F2?
« Last Edit: April 30, 2015, 06:42:06 am by Crucial »

chabes

  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #46 on: April 30, 2015, 06:48:18 am »
reloaded

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #47 on: April 30, 2015, 08:07:47 am »
Reloaded.

Habár Fo2 valóban összeszedettebbnek hatott amikor anno kipróbáltam mutánssal, én most egy "Slavert" akarok, azt meg itt lehet.

Milyen klánt akarnánk csinálni itt egyébként? Kinek mihez van kedve?

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #48 on: April 30, 2015, 08:47:14 am »
slaver... lel

ha rp-t kerestek ezen a szerveren, akkor következő wipeig unatkozni fogtok.

ha valaki mégis ittmaradna, mi ketten csab3sszel aktívak vagyunk és az UVban játszunk. ha pvp után néztek, akkor el tudjuk intézni hogy bevegyenek, főleg hogy most újra van tagfelvétel.

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #49 on: April 30, 2015, 09:46:00 am »
Én mindenkit szeretettel várok a FO2 szerón! Zinthosnak igaza van, Roleplay-t szerintem csak orosz szerveren tudtok találni, de lehet hogy ott se, viszont, ha van is ahhoz kell orosz tudás...
Ha már ennyien összegyűltünk magyarok játszunk már egységesen egy szerveren. Én az elmúlt pár napban a hír hallatán lecsekkoltam ezt a szerót és sehol nincs az FO2höz képest. Sajnálom, de én nem fogok itt játszani, bármennyire is szeretnék egy 8+ fős ütőképes magyar klánt összekovácsolni.
Ha jönnétek mind az én szerómra (beleszámítva, hogy ott nagyobb esélyekkel is indulhattok, egységesen magyarokként, míg itt a 0ról) valószínű lenne, hogy a régi SFF tagok is visszajönnének látván, hogy vannak sokan akik tökösek akarnak lenni és ellehet menni velük kalandozni, vállt-vállnak vetve küzdeni az idegenajkú rosszarcúak ellen és a győzelem végén porig alázni őket magyar akcentussal. Ez persze csúnya dolog, mi ilyet nem csinálunk,  a fenevadak is lehetnek kultúráltak. Vagy éppen a tini nindzsák... 8)
Tehát nagyon jólesne egy nagy magyar klán, együtt egy szerón. Gondoljátok meg! :)

sh0z

  • Posts: 15
  • seki is a baseraper faggot
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #50 on: April 30, 2015, 12:41:27 pm »
Üdv néktek harcosok!

Így wipe után ismét játszanánk, én legalább is biztos, Ati haverom meg nyelvvizsgára készül, szóval egy-két hét múlva ő is csatlakozna. Axel megkaptam a pm-ed. Örülnék, ha sikerülne egy jó bandát összehozni. Reloaded vagy F2?
Szia Zoli!

Jó újra látni téged is,mindenesetre kipróbálom ezt a szervert is (miért ne) aztán majd látjuk mi lesz végül, most Fo2-ön volt egy kisebb nagyobb rendezkedés ( aki nem ismeri őket, bannoltak elég sok SOT fiút, az állandó dual/fast relog miatt), most ugyan úgynézki hogy haldoklik a szerver, de kíváncsi leszek hogy ezek után mi fog történni.Magamról annyit hogy jelenleg a BBS csapatát gyengítem, halottam hogy nagyon sokan visszajönnek ide, nem vagyok híve igazán a "swarmnak" mindenesetre most úgy tűnik hogy az egész BBS átmászik ide.
« Last Edit: April 30, 2015, 12:44:31 pm by Jamie »

KestreL

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #51 on: April 30, 2015, 12:48:21 pm »
ö

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #52 on: April 30, 2015, 11:25:21 pm »
Srácok, most értem haza és eléggé kibaszottul nem vagyok józan. De reggel óra gondolkodok - mióta elolvastam a change logot -, hogy átjöjjek-e az SFFel erre a szeróra. Holnap vagyis ma dálelőtt még tanácskozok aztán megszülök egy végleges döntést. Addig is kitartást!
Axel. :)

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #53 on: May 01, 2015, 12:38:12 am »
Ha átakarsz jönni csapatostul, akkor azt most tedd a wipe miatt. Sztem egy próbát megér, ha nem akkor még mindig vissza lehet menni FO2-re.

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #54 on: May 01, 2015, 09:13:20 am »
Talpra magyar!
Számításaim szerint össze tudunk hozni egy a nagyklánokkal is versenyképes bandát, DE ez nem csak rajtam múlik! Az SFFből velem együtt eddig öten jeleztek vissza, hogy jönnek. Egy ember még kérdőjeles. UVban jáccanak hárman. Cruci + Ati is jönnek elvileg. Miszter "RPGzni jönnék, de csak egy brahmin vagyok". :D
Végére a pöcsöslány: Jamie, Te is magyar vagy szívesen látnánk a bandában. ;)
Kinek mi a véleménye?

Adams

  • Posts: 100
  • Bang Bang Smash ty buzerant
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #55 on: May 01, 2015, 03:52:41 pm »
jo napot

Crucial

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #56 on: May 02, 2015, 09:37:47 am »
Jó régi barátokat látni! :)

Fél éve játszottam 1-2 hónapig F2-őn, szóval ti jobban tudjátok melyik a jobb, hol érdemes újrakezdeni. Annyi, hogy a reloadeden most 194-en játszanak, a F2-ön 50-en. (http://fonline-status.ru/en/)

Teamspeak, RC, Mumble, skype van, mit használtok?
Btw, ezen a szerón soha nem kell az updater.exe-t futtatni?
« Last Edit: May 02, 2015, 09:42:20 am by Crucial »

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #57 on: May 02, 2015, 10:53:32 am »
Jó régi barátokat látni! :)

Fél éve játszottam 1-2 hónapig F2-őn, szóval ti jobban tudjátok melyik a jobb, hol érdemes újrakezdeni. Annyi, hogy a reloadeden most 194-en játszanak, a F2-ön 50-en. (http://fonline-status.ru/en/)

Teamspeak, RC, Mumble, skype van, mit használtok?
Btw, ezen a szerón soha nem kell az updater.exe-t futtatni?

Néha kell, most azért nem mert szerver oldalon volt az update. Engem is érdekelne hol van  gyülekező, teamspeak, skype, IRC, ilyesmi.

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #58 on: May 02, 2015, 01:36:33 pm »
Kuzin ballagott, ha nem leszek csont részeg este vagyok. Aztán össze szedjük a bandát remélem. :)

Crucial

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #59 on: May 03, 2015, 07:04:04 am »
A közös játék céljáért, alapítottam egy klánt, (Astral Energy Wolves) egy hunter camp-el boneyard trainstation mellet. Ha valaki csatlakozna, szívesen hozzáadom. Raidcall-on megtaláltok mikor online vagyok.
RC ID:7476994 (Banned from the pub)