May 15, 2024, 01:54:01 am
Username:

Password:

Topic: Upadek Fonline 2.  (Read 9723 times)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1339
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #15 on: January 23, 2015, 07:48:56 pm »
Spoiler: show

Barneys

  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #16 on: January 24, 2015, 07:11:59 am »
Wat

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #17 on: January 25, 2015, 10:25:42 am »
Gralem pewien okres na serwerze fonline 2, glownie dla zabawy nic powaznego ale to co wyprawiaja tworcy to porazka i wstyd. Reklamowanie sie na onecie rowniez uwazam za debilizm i co najgorsze wmawianie dziennikarzynom ze to polacy stworzyli fallout online jest klamaniem w zywe oczy. Zadnej wzmianki o pierwotnych autorach, informacji skad sie wzial serwer kompletna pustka i kiszka. Pozostale gry fonline jednak potrafia zachowac klase i nie narzucac sie na sile i nie wmawiac ze sa jedynymi fallout online.
I'm badass and I will kick your asses.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #18 on: January 25, 2015, 10:50:50 am »
Dziecinada, i to po obydwu stronach. Po co tu płakać? Coś jest nie tak to wystarczy zmienić FOnline na inny. Wbrew pozorom wybór alternatyw jest dość szeroki.

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #19 on: January 25, 2015, 12:24:29 pm »
Coś jest nie tak to wystarczy zmienić FOnline na inny. Wbrew pozorom wybór alternatyw jest dość szeroki.

Parę osób już powtórzyło tą opinię. Parę osób udowodniło że nie ma absolutnego pojęcia o serwerach Fonline. Oto jak się przedstawiają teraz serwery w moich oczach:

Goon Haven: Jakieś ruskie niewiadomo co. Nie znasz rosyjskiego jak ja nawet nie próbuj.

Requiem: Patrz wyżej, za wyjątkiem tego że ten serwer ma bardzo oddaną grupę graczy. Zawsze jak patrzę w statach jest koło 90tki.

Ashes of Phoenix: Surowy produkt, który może niedługo będzie dobry. Ale nie teraz.

TLA mk2: Bardzo dobre PvE, fatalne PvP, za dużo ruskich. Nie poważnie za dużo ruskich. Gracze zachowują się jeszcze GORZEJ niż na Fonline i Reloaded a to już niezłe osiągniecie. Do tego jest legalny dual log i fast relog.

Reloaded: Większość zmian wprowadzonych w porównaniu do 2238 to jakieś głupoty mające ułatwić serwer, średnio mi się to podoba, do tego jeszcze ta mała ilość graczy...Do wipa nie ma sensu nawet tu zaglądać. Po wipie może. Pytanie kiedy ten wipe nastąpi jeśli w ogóle.

FOnline 2: Dobre PvP, PvE wciąż bardzo surowe mimo wielu featursów. Wciąż nie ma podstawowych PvE featursów które były w 2238 - brak łapania niewolników i systemu kompanionów. System kraftu został bardzo udziwiony co jednocześnie może cieszyć lub wkurzać. Biorąc pod uwagę ilość graczy i możliwe opcje dla nich to prawdopodobnie najlepszy wybór w tej chwili...ale ta Nazi administracja...




manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #20 on: January 25, 2015, 12:27:04 pm »
Powoli przestaje się dziwić devom z FO2 że cię wykopali. Ciąganie nosem to twoja specjalność. Może załóż jakiegoś dedykowanego twoim rozterkom bloga?
Bang Bang Smash

Wade

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #21 on: January 25, 2015, 12:48:53 pm »
Powoli przestaje się dziwić devom z FO2 że cię wykopali. Ciąganie nosem to twoja specjalność. Może załóż jakiegoś dedykowanego twoim rozterkom bloga?
Haha, racja, takie blogi są idealne.

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #22 on: January 25, 2015, 01:04:03 pm »
Powoli przestaje się dziwić devom z FO2 że cię wykopali. Ciąganie nosem to twoja specjalność.

A twoją trollowanie - a wciąż tu możesz pisać. Niesamowite!

Takie dopisywanie na sile komentarzy żeby zabłysnąć to coś co z prawdziwą przyjemnością kasowałem na pewnym innym forum. Ach stare dobre czasy...

« Last Edit: January 25, 2015, 01:05:57 pm by xsarq »

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #23 on: January 25, 2015, 01:10:38 pm »
Takie dopisywanie na sile komentarzy żeby zabłysnąć to coś co z prawdziwą przyjemnością kasowałem na pewnym innym forum.

Małe przyjemności małych ludzi  ;)
Bang Bang Smash

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #24 on: January 25, 2015, 06:57:03 pm »
Parę osób już powtórzyło tą opinię. Parę osób udowodniło że nie ma absolutnego pojęcia o serwerach Fonline. Oto jak się przedstawiają teraz serwery w moich oczach:

Goon Haven: Jakieś ruskie niewiadomo co. Nie znasz rosyjskiego jak ja nawet nie próbuj.

Requiem: Patrz wyżej, za wyjątkiem tego że ten serwer ma bardzo oddaną grupę graczy. Zawsze jak patrzę w statach jest koło 90tki.

Ashes of Phoenix: Surowy produkt, który może niedługo będzie dobry. Ale nie teraz.

TLA mk2: Bardzo dobre PvE, fatalne PvP, za dużo ruskich. Nie poważnie za dużo ruskich. Gracze zachowują się jeszcze GORZEJ niż na Fonline i Reloaded a to już niezłe osiągniecie. Do tego jest legalny dual log i fast relog.

Reloaded: Większość zmian wprowadzonych w porównaniu do 2238 to jakieś głupoty mające ułatwić serwer, średnio mi się to podoba, do tego jeszcze ta mała ilość graczy...Do wipa nie ma sensu nawet tu zaglądać. Po wipie może. Pytanie kiedy ten wipe nastąpi jeśli w ogóle.

FOnline 2: Dobre PvP, PvE wciąż bardzo surowe mimo wielu featursów. Wciąż nie ma podstawowych PvE featursów które były w 2238 - brak łapania niewolników i systemu kompanionów. System kraftu został bardzo udziwiony co jednocześnie może cieszyć lub wkurzać. Biorąc pod uwagę ilość graczy i możliwe opcje dla nich to prawdopodobnie najlepszy wybór w tej chwili...ale ta Nazi administracja...

Przejadl ci sie fallout online skoro nie cieszysz sie z grania, za bardzo marudzisz i wyolbrzymiasz. Daj sobie spokoj pograj w cos innego albo zrob wlasny taki ktory ci sie spodoba.

W GH nie gralem za to na Requiem troche sie bawilem, dobra alternatywa i wcale nie jest taka zla.

Ashes of Phoenix najbardziej pozytywny serwer zeszlego roku, dobry start, ciekawa koncepcja, powiew swiezosci jednak wymaga doszlifowania. Nie nazwalbym go surowym gdyz widac ze zmiany w porownaniu z surowym tla sa konkretne i tworcy troche posiedzieli nad opracowaniem nowosci. Nie jest to odgrzany kotlet i nie kopiuje innych.

TLA mk2 gralem ale glownie pod katem pve, mnie sie podobalo.

Reloaded sporo dobrych zmian, 2238 byl upierdliwy cyrk z wysokim cd, ograniczeniami panie po co to komu bylo? To miala byc gra a nie drugie zycie dlatego tworcy wprowadzili rozsadne zmiany tym samym poprawili znaczaco rozgrywke i miodnosc. Stabilna stowka graczy rowniez na plus to udowadnia ze mimo braku "rozwijania" ktos tu jeszcze jest co nie mozna powiedziec o aop. Jesli brak ci ludzi do pif paf to co za problem zebrac swoja ekipe i rozruszac towarzystwo? Nic sie samo nie stanie jak nie wykazesz inicjatywy, zwolujesz gracz albo siedzisz i marudzisz twoj wybor. Juz nie chce myslec co bys mowil gdybys gral z kilkunastoma graczami w taktycznym swatcie 4. Tam to dopiero jest malo playersow online a serwerow 10 razy wiecej niz fonline.

Fonline 2 ot co kolejne 2238 tyle ze z kilkoma drobnymi zmianami. Zadania dla graczy lipne i schematyczne, prawie wszystko co oferuje serwer juz wczesniej widzialem. Niektore zmiany mi sie podobaja chocby animowany tytul zadan ala fallout 3, sklepy do wynajecia oraz grafiki zerzniete z anulowanego desert europe. Reszta nie robi na mnie wrazenia bo sa to pomysly ktore juz wczesniej zostaly uzyte w wiekszych czy mniejszych serwerach. Administracja najgorsza ze wszystkich serwerow. ***Ekhem tzn najlepsi i jedyni tfurcy folalta onlajn!!!1***

***Czekam na hejty***

I'm badass and I will kick your asses.

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #25 on: January 26, 2015, 05:02:40 pm »
Od czasu wipe tylu nowych ziomeczków naszło do fool2 że russcale czy tam wesanowe się nie pierdolą w tańcu na forum i IRC. Za komentarz na fodev już nawet wcześniej miałem bana poraz 4..

skejwen

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #26 on: January 28, 2015, 06:04:37 pm »
E tam, najlepszego bana na forum fo2 to ja dostalem... chyba nawet nie zdarzylem nawet posta napisac.