May 09, 2024, 11:37:57 pm
Username:

Password:

Topic: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)  (Read 2621 times)

red glass

  • Posts: 2
    • View Profile
Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« on: June 01, 2014, 05:10:17 pm »
Hej potrzebuje builda na wszystko robiacego medyko/crafto/bartero/gornika

Przez wiekszosc czasu bedzie siedzial w bazie i tylko craftowal. Czasem wyjdzie do bezpiecznej kopalni.

Da sie to zrobic na jednej postaci?

Cos PvE (skrzynki/moby/kopanie)


I cos dobrego PvP (moga byc EW? bo to chyba najmocniejsze)

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« Reply #1 on: June 04, 2014, 06:48:19 pm »
http://nitue.net/#fcp/load
Znajdź build crafter.
A w wyszykiwarkę wpisz tank.
Sprawdź jak są budowane tanki pod EW i wybierz twoim zdaniem najlepszą opcję.

Ziolkov

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« Reply #2 on: August 24, 2014, 02:01:48 pm »
Dzień dobry.
Podepnę się pod istniejący temat żeby nie zaśmiecać forum.
Otóż mam postać która w założeniu miała być crafterem oraz spełniać funkcję Tanka w PVE . Obecnie jest na 14 lvl i niestety z tego co widzę popełniłem już kilka błędów w buildzie które powodują że postać nie jest optymalnie zbudowana.
Dlatego chciałem Was poprosić o poradę odnośnie ostatnich 4 perków żeby do czegoś jeszcze ta postać sie nadawała oprócz craftu.

Na początek SPECIAL:
S   8
PE 6
EN 8
CH 3
INT 9
AG 8
LK 3

Traity: Small Frame i Bruiser ( niestety to powoduje że mam tylko 7 AP co jest mocno słabe przy Big Guns)

Tag Skills: Big Guns/ Repair/ First Aid

Perki
3 Bonus Move (początkowo miał to być Build na Improved Flamer i Pyromaniac x 2 do PVE więc postanowiłem wziąć ten Perk ze względu na TB ale obecnie tego żałuję)
6 More Critcals (miałem wiząć Toughness zamiast tego ale coś pokiełbasiłem więc totalnie stracony Perk)
9 Stonewall
12 Lifegiver
15; 18; 21; 24 do ustalenia.

Mam kilka pomysłów na to co można zrobić dalej z tą postacią ( nie licząc skasowania lub rerolla) żeby móc pobawić sie w RT PVE oraz jako support w RT PVP:

1. Czysty Tank: 15/ Man of Steel; 18/Lifegiver x2; 21: Lifegiver x3 ; 24/ Iron Grip lub Even Tougher.
2. Tank skupiony na max DMG przy pierwszym  strzale z Miniguna lub LSW lub Bozara , wtedy  na 24: More Ranged Damage ew. odpuścić jednego Lifegivera lub MoS za dodatkowe Bonus Ranged Damage.
3. Tank pod JET czyli: 15/ Man of Steel; 18/ Lifegiver x2; 21: Action Boy +1AP; 24: Bonus Rate of Fire (BROF) + do tego broń -1 AP oraz JET + 2AP co daje 10 AP/ 5 czyli dwa bursty w turze
4. Tank pod Flamer czyli 15/ MOS; 18/ Lifegiverx2; 21/ Pyromaniac x1 ; 24/ Pyromaniac x2 ,a po zdobyciu dużego EXP na PVE ew. reroll postaci .
5. Rakieciarz: zamiast jednego z Perków Quick Pockets.

Dajcie proszę znać który pomysł lub jego modyfikacja byłaby wg. Was najlepsza do RT PVE oraz support w RT PVP.

Pozdrawiam


DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« Reply #3 on: August 24, 2014, 04:07:00 pm »
15 - Life Giver
18 - BRoF
21 - Life Giver
24 - Even Tougher

Używasz: Rocket Launcher, LSW/M60

Drugi dowolnie

Ziolkov

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« Reply #4 on: August 24, 2014, 09:05:42 pm »
DocAn,
Bardzo dziękuję za pomoc.

Korzystając z okazji zadam jeszcze 3 pytania pomocnicze.


Czy jednak wg. praktyki Man of Steel gdzie jest -10 CC na całym ciele albo Iron Grip gdzie istotnie spada szansa na cripple i utratę broni nie są skuteczniejsze w PVP niż Even Tougher tym bardziej żę pełno osób używa EW więc ET w tym przypadku nie działa?

Czy jednak  budowa pod JET i 2 x Burst pod rząd z M60/ LSW nie daje większej przewagi w RT niż używanie Rocket Launcher + Burst Weapon w drugiej ręce   ?

Czy przy proponowanym Buildzie powinienem używać JET czy raczej nie będzie to miało znaczenia?

Pozdrawiam i dziękuję.

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Buildy na postaci (potrzebuje pomocy)
« Reply #5 on: September 01, 2014, 05:30:55 pm »
DocAn,
Bardzo dziękuję za pomoc.

Korzystając z okazji zadam jeszcze 3 pytania pomocnicze.


Czy jednak wg. praktyki Man of Steel gdzie jest -10 CC na całym ciele albo Iron Grip gdzie istotnie spada szansa na cripple i utratę broni nie są skuteczniejsze w PVP niż Even Tougher tym bardziej żę pełno osób używa EW więc ET w tym przypadku nie działa?

Czy jednak  budowa pod JET i 2 x Burst pod rząd z M60/ LSW nie daje większej przewagi w RT niż używanie Rocket Launcher + Burst Weapon w drugiej ręce   ?

Czy przy proponowanym Buildzie powinienem używać JET czy raczej nie będzie to miało znaczenia?

Pozdrawiam i dziękuję.

Każdy preferuje inny stylk gry, sam musisz dojść do tego co Ci odpowiada :P