May 10, 2024, 02:41:46 pm
Username:

Password:

Topic: Water Merchant Contracts Quest  (Read 1516 times)

Temporal

  • Posts: 4
    • View Profile
Water Merchant Contracts Quest
« on: April 20, 2014, 05:08:40 pm »
Hejka, jestem nowym graczem FO i mam mały problem. Dostałem tego questa od kolesia w Hub przy pompie wodnej. Zakupiłem sobie pustą butelke, napełnią ją wodą i rozdaje ludkom którzy chodzą gdzieś po polach. Z tego co wiem rozdałem już wszystkich, ale questa nie umiem zakończyć? A może chodzi w tym zadaniu o coś innego? Przejrzałem wiki i nie ma żadnych szczegółów tego questa, a koleś który mi go zlecił nie chce już ze mną gadać by przypomnieć szczegóły zadania. W pipoby żadna notka nie zostaje, a nie chce zakładać nowego konta i grać od nowa by dowiedzieć się co tam wcześniej mówi.

jawox

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Water Merchant Contracts Quest
« Reply #1 on: April 20, 2014, 05:55:23 pm »
A czy to przypadkiem nie jest quest powtażalny? Tak jak np. krowie łajno?

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Water Merchant Contracts Quest
« Reply #2 on: April 21, 2014, 07:22:08 am »
Od tego gościa masz 2questy.
Jesteś pewny że wybrałeś odpowiedni?
Do napojenia masz łącznie 10ciu ludków na 3ech polach (2fibry i 1 kapusty)
2gi quest to rozmowa z przedstawicielami handlarzy w mieście w celu opuszczenia podatku na wodę.
Zazwyczaj się je robi ma ma się dużą charyzmę lub skill sprech.
W mieście musisz pogadać z kimś a'la Burmistrz który jest w pokoju z 4ma innymi ludkami.
Napewno jest w HUDzie ale gdzie konkretnie to ci nie powiem bo nie pamiętam.
« Last Edit: April 21, 2014, 09:18:28 am by duh7 »

Temporal

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Water Merchant Contracts Quest
« Reply #3 on: April 21, 2014, 12:23:18 pm »
Poradziłem już sobie z tym problemem. Coż to że da się napełniać butle wodą jest trochę mylące w tej sytuacji. Nie ma alternatywy dla Water Bag'a. Trzeba ten typ pojemnika napełnić i pogadać z danymi osobami, a nie tak jak ja wcześniej robiłem, manulanie dawając "żółtym celownikiem" wodę z butli. Na każdym ludku pojawiał się niebieski napis informujący, że dane osoba dostała wode. To mnie właśnie troche zmyliło.