May 14, 2024, 07:50:34 pm
Username:

Password:

Topic: Here we go again  (Read 5126 times)

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Here we go again
« Reply #15 on: April 30, 2015, 12:30:47 pm »
FO2 nigdy nie miał u swojego boku kodu DE. Jedynie AoP został utoworzy na FODESDK które zostało powierzone Lidae i Shangalarowi. Fool2 ogólnie mówiąć kopiuje pomysły i 'ficzery' z innych produkcji mówiąc przy tym jacy oni są zajebiści i jak bardzo nie znoszą 'salty trollów' komentujących ich 'oryginalność'.
FO2 ma po kopiowane grafiki z fode. lecz kodu chyba nie mieli(pewności nie ma, na pewno legalnego kodu de nie mieli)

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Here we go again
« Reply #16 on: April 30, 2015, 12:43:12 pm »
Nom faktycznie, mój błąd. :P Kod fode nie dostali (chyba, bo nie mam pewności, ale sdk fot już tak), tylko wzięli grafiki od Ras (z fode), które również były używane przy tactics i generalnie przy każdym nowym projekcie Xenoma. To co jest pewne to na bank brali pomysły oraz mapki, które pokrywały się z tymi z fode (encountery, oraz kilka miast).

Tak czy inaczej można im sporo zarzucić, zwłaszcza wprowadzanie ludzi w błąd.

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Here we go again
« Reply #17 on: April 30, 2015, 12:51:20 pm »
Nom faktycznie, mój błąd. :P Kod fode nie dostali (chyba, bo nie mam pewności, ale sdk fot już tak), tylko wzięli grafiki od Ras (z fode), które również były używane przy tactics i generalnie przy każdym nowym projekcie Xenoma. To co jest pewne to na bank brali pomysły oraz mapki, które pokrywały się z tymi z fode (encountery, oraz kilka miast).

Tak czy inaczej można im sporo zarzucić, zwłaszcza wprowadzanie ludzi w błąd.
jakich miast? bo jestem nie doinformowany.

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Here we go again
« Reply #18 on: April 30, 2015, 01:41:47 pm »
No z fota jest wzięte moje Hub, Klamath, NCR i może coś jeszcze (nowy bunkier Mistrza pod katedrą, ale to akurat sam im dałem na początku projektu, gdy jeszcze miał to być niby fot), ale te mapy zostały trochę przebudowane. Encountery, które były w fode (moje mapy) trafiły do fota, a później i do fo2. Dokładnie ci nie powiem jakie mapy są, bo nie mam już sdk tactics, a wersję fode mam jakąś starą, nawet nie wiem która rewizja, bo nie jest już podłączona do svn. :P

Ktoś w ogóle wie co się dzieje z fode? Ktoś nad nim pracuje?

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Here we go again
« Reply #19 on: April 30, 2015, 04:58:43 pm »
No z fota jest wzięte moje Hub, Klamath, NCR i może coś jeszcze (nowy bunkier Mistrza pod katedrą, ale to akurat sam im dałem na początku projektu, gdy jeszcze miał to być niby fot), ale te mapy zostały trochę przebudowane. Encountery, które były w fode (moje mapy) trafiły do fota, a później i do fo2. Dokładnie ci nie powiem jakie mapy są, bo nie mam już sdk tactics, a wersję fode mam jakąś starą, nawet nie wiem która rewizja, bo nie jest już podłączona do svn. :P

Ktoś w ogóle wie co się dzieje z fode? Ktoś nad nim pracuje?
nikt nie pracuje. ostatnia zmiania była w czerwcu 2014, próbowałem zebrać na nowo ekipę ale się nie udało.