April 25, 2024, 05:50:50 am
Username:

Password:

Topic: Otázky a odpovědi  (Read 19915 times)

Kelin

  • Posts: 193
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #45 on: October 01, 2013, 08:26:46 pm »
Je nejaky prikaz na to abych si mohl prepinat bojove mody z real-time na turn based a naopak
Existují na to tyto příkazy:
Code: [Select]
~combatmode tb
~combatmode rt
~combatmode both

Achilles

  • Posts: 60
  • Sniper and Cripler
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #46 on: October 02, 2013, 07:28:41 am »
Zdravím ve spolek nevím kde jinde se zeptat nebo-li napsat, scháním bednu s nářadím abych si lépe mohl spravit věci atd.. Nemá někdo navíc na prodej? Dám i 5k caps dík

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #47 on: October 02, 2013, 08:08:41 am »
Zdravím ve spolek nevím kde jinde se zeptat nebo-li napsat, scháním bednu s nářadím abych si lépe mohl spravit věci atd.. Nemá někdo navíc na prodej? Dám i 5k caps dík
Mám jich tak 20 nejmíň :D Klidně ti jich pár dám i zadarmo
Zadarmo ani Staropramen neteče

Kelin

  • Posts: 193
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #48 on: October 02, 2013, 08:18:56 am »
Zdravím ve spolek nevím kde jinde se zeptat nebo-li napsat, scháním bednu s nářadím abych si lépe mohl spravit věci atd.. Nemá někdo navíc na prodej? Dám i 5k caps dík
Nebo pokud seš při penězích, tak v NCR uvnitř ve městě je takovej týpek v oranžovým Combat armoru, jmenuje se Rondo nebo tak nějak, ten ti jich prodá kolik chceš a jedna bedna s nářadím tě přijde na 2000 zátek. Abys nemusel dlouho hledat, je to hned za BoS bunkrem pod takovou stříškou (tam kde je ponk).

RabbitManCZ

  • Posts: 87
  • I am what I am ....someone has to be rabbit
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #49 on: October 02, 2013, 11:18:07 am »
bedny s nařadím sou slabe lepší sou kleště příde mi i že daleko více vydrží a poměr cena k nezaplacení objedeš jednou obchodníky a máš kleště na dva 3 věky zadara :) davat 3 k za bednu která vydrží 2 -3 užití se mi moc nezda:))
Critical Hit



 knock-downs



AngryRabbit on live


Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #50 on: October 02, 2013, 12:32:40 pm »
bedny s nařadím sou slabe lepší sou kleště příde mi i že daleko více vydrží a poměr cena k nezaplacení objedeš jednou obchodníky a máš kleště na dva 3 věky zadara :) davat 3 k za bednu která vydrží 2 -3 užití se mi moc nezda:))
Kdo říká že je kupuju? Najdeš jich spoustu v bednách v random encounterech. Měl jsem jich 32, z toho jsem pár už využil a 7 jsem jich rozdal. A navíc, až tak je nepoužívám
Zadarmo ani Staropramen neteče

Kelin

  • Posts: 193
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #51 on: October 02, 2013, 12:34:32 pm »
Tady si dovolím částečně nesouhlasit s Rabiťákem, není pravda že kleště dýl vydrží, jakýkoliv nástroj má 5% šanci na to, že se zničí. Kleště jsou výborné na opravu běžnýho bordelu, u kterýho ti tak moc nezáleží jestli se to opraví o trochu líp nebo hůř, příkladem můžou být nafarmený miniguny, u kterých ti jde hlavně o to je dobře prodat, jestli 13/73 opravíš na 55/55 nebo 65/65 je ti celkem buřt. Ale když už máš nějaký vzácný armor, třeba NCR CA a nebo i třeba nafarmený CAmk2, tak tam se snažíš o to mít co nejvíc procent aby ti co nejdýl vydržel, proto je bedna s nářadím nebo olejnička jasná volba.

V případě že není fail na opravu tak to funguje následovně:
  olejnička ubere pokaždý 0% z výsledné maximální kondice, tedy pokud je předmět 2/78, po použití bude mít vždy 78/78
bedna s nářadím ubírá 3-5%, opět na příkladu výše by výsledná kondice byla třeba 74/74
stranový klíč ubere z výsledné kondice 6-7%
kleště ubírají  8-10% (tedy poměrně dost)
pokud nepoužijete žádný nástroj, potom to strhne 12-15%, na našem příkladu bysme měli ve výsledku třeba 64/64

« Last Edit: October 02, 2013, 12:38:44 pm by Kelin »

Achilles

  • Posts: 60
  • Sniper and Cripler
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #52 on: October 02, 2013, 02:21:26 pm »
Kelin děkuji ti za názor a přehled :)
hned jsem to pochopil a dám se na to moc mi to pomohlo díky moc kluci ;)
Jsem rád že tu komunikace supr funguje díky

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #53 on: October 02, 2013, 04:40:12 pm »

Tvl až teď vidím že je to olejnička, a mě to vždycky připomínalo otevřenou konzervu :D
Zadarmo ani Staropramen neteče

Wise

  • Posts: 17
  • The first one and the last one from the true Hawks
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #54 on: October 02, 2013, 04:55:24 pm »
Myslím ve Fallout 2 je na olejíček náhodný střetnutí s enklavákem, kterej potřebuje promazat. :)
Freelancer AKA Wise, , Badger, Engineer

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #55 on: October 02, 2013, 07:16:11 pm »
Myslím ve Fallout 2 je na olejíček náhodný střetnutí s enklavákem, kterej potřebuje promazat. :)
Přesně tak
http://fallout.wikia.com/wiki/Tin_Man
Zadarmo ani Staropramen neteče

RabbitManCZ

  • Posts: 87
  • I am what I am ....someone has to be rabbit
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #56 on: October 04, 2013, 08:35:32 am »
JJ přiznávám ...Kelin mě svým podrobným rozborem ohledně opravování uplně rozdupal... Sem zničen  ;D------------------------->>>>>

http://2i.cz/2c0a6b4192
Critical Hit



 knock-downs



AngryRabbit on live


Hovado

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #57 on: October 08, 2013, 10:00:12 am »
Zdravím, prosím vás, neporadil byste mi někdo, kde se dají sehnat blueprints na combat armor a helmu ? Díky moc

Achilles

  • Posts: 60
  • Sniper and Cripler
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #58 on: October 08, 2013, 11:01:55 am »
Zdravím, prosím vás, neporadil byste mi někdo, kde se dají sehnat blueprints na combat armor a helmu ? Díky moc

Zdar :) bluprinty combat armor a combat helmu najdeš v sekci na mapě ( lokace ) Ares :)
ale je málo pravděpodobné že to tam najdeš :) když budeš prohledávat skřínky :)

Jinak to najdeš u hráču tak za 2 - 3 miliony capsíku :)

Hovado

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #59 on: October 08, 2013, 12:47:08 pm »
Asi trapácká otázka, ale když už jsme u těch otázek, tak proč se nezeptat.

Jak se dá dát parta ? abychom třeba cestovali po mapě dva, nemůžu na to přijít :) a nebo je můj kolega blb a neuí potvrdit :D

a je někde seznam příkazů?   například těch, co začínají ~