March 28, 2024, 09:46:52 pm
Username:

Password:

Topic: Společníci  (Read 8007 times)

kill n die

  • Supporter
  • Posts: 377
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #15 on: October 05, 2013, 12:26:05 pm »
Ahoj,

Chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nepomohl projít Ares ?
Díky za odpověd.

Ril

  ::)

Zdarec kámo rád tě tady vidím napiš mi PMku nemám problém ti pomoc ;)
Vcera sme tam boli no bohuzial sa to zmenilo nakoniec na PVP akciu... =d

What doesn't kill you,makes you stronger...

santalarelo

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #16 on: November 17, 2013, 02:49:40 pm »
Zdravim. Chci se zeptat, jak funguje mechanika, která určuje kolik můžu mít otroků.
Na Wiki je to prý podle charisma, kdy každý bod reprezentuje jedno místo pro otroko nebo kohokoli jiného koho můžu vést, -1 bod, který je za mě.
Takže když mám 4 charisma měl bych být schopen vzít sebou 3 otroky. K tomu jsem si dal Support perk Magnetic Personality, který mi přidá jedno místo.
Tak bych měl sebou útáhnout 4 otroky. Ale v praxi můžu mít jen dva otroky, jak před tím perkem, tak i s ním. Mám 123 party points.
Vím že Wiki není úplně přesná, tak se ptám jak to tedy je v tomto konkrétním případě?

Kelin

  • Posts: 193
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #17 on: November 17, 2013, 11:01:00 pm »
Pokud se nemýlím tak formule pro počet otroků je počet merků + 2. Nejjednodušší je nakoupit si melee ghouly v Gecku, ti mají nejmenší požadavek co se party pointů týče. Pokud si koupíš dva ghouly tak můžeš chytit až 4 otroky, mimo jiné se dají dočasně zvýšit party pointy pomocí drog (beer, mentats) nebo armorů (charisma +1), takže teoreticky můžeš mít +4 charisma (tedy +40 pp) dočasně a koupit o jednoho ghoula víc když ti to vyjde.

santalarelo

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #18 on: November 18, 2013, 09:54:44 am »
aha. Díky. Vyzkouším.

dundee

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #19 on: December 30, 2013, 08:01:27 pm »
Ahoj. Mohl by me nekdo pomoct ze zacatku..? hral jsem 2238 chvilec.. a hral jsem za VSB klan Fallouta tactic.. Ale ted jsem uplne mimo :) Potreboval bych par rad.. Kdyby nekdo byl ochotnej byl bych mu vdecnej.

BlackJack_CZ

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Společníci
« Reply #20 on: January 01, 2014, 10:44:16 am »
Dundee asi bude nejlepší když tu napíšeš s čím potřebuješ poradit, myslím že se zde najde určitě někdo kdo rád poradí, pokud tedy bude moct :D.

Qerts

  • Guest
Re: Společníci
« Reply #21 on: January 03, 2014, 03:55:16 pm »
Ahoj, zdravím všechny, nedávno jsme začli hrát, máme bázku a trochu equipu, ale stejně máme problém sehnat blueprint na combat armory a super stimpaky. Je nějaká možnost tyhle dvě věci dropnout z truhel v encounterech?

A je tu nějaká skupinka, která hraje tak nějak stabilně? Začli jsme hrát docela nedávno a spíše z prokrastinace v rámci zkoušek, ale rádi bychom zašli nějaký dung nebo hunt, ale obávám se, že nemáme až tak dobré buildy, equip a zkušenosti to ustát ve třech.

Bavil jsem se ve hře s Reznikem/Plenitelem, ale ztratil jsem na něj kontakt.

Kdybyste někdo měl zájem o společnost, případně obchod, tak napište pm. Ve hře je těžké najít někoho, kdo vás nesejme při prvním setkání nebo vás posléze neokrade.

Kaaon

  • Guest
Re: Společníci
« Reply #22 on: January 03, 2014, 08:18:34 pm »
Ahoj, zdravím všechny, nedávno jsme začli hrát, máme bázku a trochu equipu, ale stejně máme problém sehnat blueprint na combat armory a super stimpaky. Je nějaká možnost tyhle dvě věci dropnout z truhel v encounterech?

A je tu nějaká skupinka, která hraje tak nějak stabilně? Začli jsme hrát docela nedávno a spíše z prokrastinace v rámci zkoušek, ale rádi bychom zašli nějaký dung nebo hunt, ale obávám se, že nemáme až tak dobré buildy, equip a zkušenosti to ustát ve třech.

Kdybyste někdo měl zájem o společnost, případně obchod, tak napište pm. Ve hře je těžké najít někoho, kdo vás nesejme při prvním setkání nebo vás posléze neokrade.

ano, combat armor BP aj super stimpaky dropuju z footlockerov v encounteroch ale sanca je velmi mala
radsej ale asi skus craftit veci napr. combat shotguny a predavat ich npc, caps nazbieras rychlo a budes si moct kupit napr. aj CA blueprint

super stimapky nafarmis jednoducho z bounty hunterov pri SF, takych 150 za hodinu vpohode, potrebujes len TB build a skryt sa na konci turnu alebo ich mozes kupovat priemerna cena je takych 120-180 caps / kus

momentalne neviem o ziadnom cz/sk aktivnom gangu, vetsina cechov a slovakov hraju v medzinarodnych gangoch takze pochybujem ze najdes nejaku skupinku ale mozno ano, good luck  ;)

Re: Společníci
« Reply #23 on: April 19, 2014, 05:55:49 pm »
Ahoj, zdravím všechny, nedávno jsme začli hrát, máme bázku a trochu equipu, ale stejně máme problém sehnat blueprint na combat armory a super stimpaky. Je nějaká možnost tyhle dvě věci dropnout z truhel v encounterech?

A je tu nějaká skupinka, která hraje tak nějak stabilně? Začli jsme hrát docela nedávno a spíše z prokrastinace v rámci zkoušek, ale rádi bychom zašli nějaký dung nebo hunt, ale obávám se, že nemáme až tak dobré buildy, equip a zkušenosti to ustát ve třech.

Bavil jsem se ve hře s Reznikem/Plenitelem, ale ztratil jsem na něj kontakt.

Kdybyste někdo měl zájem o společnost, případně obchod, tak napište pm. Ve hře je těžké najít někoho, kdo vás nesejme při prvním setkání nebo vás posléze neokrade.

Ahoj jestli chceš mohl bych se k vám někdy připojit s bratrem= kalasnikov a Bengem= BengoCZ .Pokud by ste chceli nejakou akcičku mohli by sme se dohodnout ale asi by sme nevolali.Jinak máme klan The Tall Patrol a samozdřejmě base. Pokud by ste chtěli nějak zazásobovat tak bratr craftí kevlarky,malé a energeticke zbraně a já craftím těžké.Budem rádi za společnou práci pokud to vyjde časově :)

S pozdravem Pinkbubble
« Last Edit: April 19, 2014, 09:04:09 pm by Pinkbubble »