April 18, 2024, 10:43:08 pm
Username:

Password:

Topic: Magyarok? Magyarok!  (Read 21142 times)

Pánkos Drex

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #30 on: February 23, 2015, 08:04:39 pm »
jelentkezem! sziasztok!:)

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #31 on: March 30, 2015, 06:42:55 pm »
mostanság sok magyart látok, de úgy tűnik mindenki otthagyja a játékot 1 hét után...

én és csab3sz az UV-ban játszunk, aktívak vagyunk, ha valaki magyar erre tévedne csak írjatok és segítünk a kezdésben meg bármiben :)

remélem wipe után elegen leszünk és össze tudunk hozni valamit, nincs már messze  ;)

ddtvut

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #32 on: April 14, 2015, 09:15:56 am »
Sziasztok!

Játszik itt valaki a régi SFF-ből?

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #33 on: April 14, 2015, 10:06:41 am »
Sziasztok!

Játszik itt valaki a régi SFF-ből?
én és lapát játszottunk a session elején, axel és keksz pedig fo2-n tolják ha még aktívak. én játszottam velük, de nem hiszem hogy emlélszel.

ddtvut

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #34 on: April 15, 2015, 10:57:53 am »
Hogy lehetne elfelejteni Axelt és a tini nindzsáit?

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #35 on: April 15, 2015, 10:59:28 am »
Hogy lehetne elfelejteni Axelt és a tini nindzsáit?
Úgy értem rám nem emlékszel, mert keveset játszottam  :D

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #36 on: April 27, 2015, 09:37:23 am »
Sziasztok! Tervezem, hogy a most kovetkezô wipe-nál vissza térek, szóval +1.

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #37 on: April 29, 2015, 07:58:08 pm »
Fiúk, lányok! És persze férfiak, ha vannak itt olyanok. :)
Üdvözlet minden magyar származású vagy magyarul beszélő és magát magyarnak valló pusztalakónak!
Nemrég elkezdtem (folytatom) a zsiványkodást a FOnline2 szerveren és azt kell mondjam, hogy a legjobb FOnline szerver most az. Itt a Reloadeden most úgyis újraindul minden, tehát egyre menne, hogy itt vagy ott kezdenétek újra játszani. Különbség csak a szerver, a játékmenet, a drogok hatásai, a fegyverek és azoknak ritkasági esélyei(T1,T2 szabadon craftolható, T3hoz tervrajzok kellenek és a T4es cuccok elég ritkák, de vannak), nincsenek helmetek csak armorok. Bónuszokat egyaránt kaphatnak a cuccok. Mondanom sem kell, elég szépen kivannak balanszolva a cuccok és Hitbox így szinte tökéletes. Max level a 99 és lehetsz mutáns is, ha az neked jobban tetszik. A sneak is nagyon jól megvan csinálva és a közelharci karakterek sem életképtelenek. Nagy tömören ennyit a játékfelépítéséről.
Amiről még szeretnék Nektek mesélni az a játékban fellelhető tömérdek lehetőség. Rengeteg küldetés vagy csapatban vagy szólóban, karavánokat lehet kísérni zsoldért és a lootért A pontból B pontba. Nagyon sok dungeon nyílt dungeon van, ahol elég fain cuccosokat lehet találni. Ezekért a kicsekért meg kell küzdeni az azokat őrző fenevadakkal vagy emberekkel, mutánsokkal, de gyakran előfordul, hogy az ellenséges bandák is ugyan arra a zsákmányra pályáznak amire Ti. Ilyen helyekre egyedül nem érdemes menni, ezek a nehéz dungeonok. A könnyűek és a szólók(amiket csak te láthatsz pl Toxic-cave) 1-2 emberes mutatványok, lazán lehozhatók.
Azzal a kéréssel fordulnék a magyar társaimhoz, hogy jöjjenek erre a másik szerverre. Legyünk egy egységes klán, egy egységes nemzet akik a játékélményért játszanak és nem a mellveregetés végett.
Vannak hintbookok amikkel pikk-pakk fellehet húzni egy karaktert csak el kell olvasni, de a régi fejlődős módszer sokkal izgalmasabb tud lenni. Mind kettőre megvan a lehetőség. A kezdőknek tudunk segíteni BÁRMIBEN! Fegyvert, lőszert, páncélt és a nagykorúaknak narkotikumot is tudunk szolgáltatni. ;D
Akit megfogott a kis iroványom és szeretne többet tudni a szerverről az keressen rá vagy írjon nekem ide privát üzenetet, mint írtam bármiben segítünk.
Nem reklámozni jöttem ide, de sajnos az lett belőle... Sajnálom. ::)

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #38 on: April 29, 2015, 10:34:40 pm »
Nem emlékszem, de fo2-ben lehetsz rabszolga kereskedô?

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #39 on: April 29, 2015, 10:42:04 pm »
Nincsenek se rabszolgák se zsoldosok benne. Gondolom a régi 2238as merces bug miatt...:)

mrbrain30

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #40 on: April 29, 2015, 11:05:16 pm »
Csak mert régen én rabszolga kereskedôt játszottam, és reméltem, hogy ott is lehet-e.

Egyébként van aki akar frakciót csinálni?

sh0z

  • Posts: 15
  • seki is a baseraper faggot
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #41 on: April 29, 2015, 11:19:25 pm »
Na szép, legalább egy magyar topik a sok ürg ürg mellett  :D

Axel: Nem gondoltam volna hogy tudsz értelmes lenni  ;D
« Last Edit: April 29, 2015, 11:21:05 pm by Jamie »

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #42 on: April 29, 2015, 11:47:22 pm »
San Fransisco Foolers a neve a magyar klánnak. Viszont oroszokkal szoktunk jáccani általában, ha nagyobb megmozdulások vannak.
A szervernek talán az egyetlen nagy hiányossága, hogy nem lehet rabszolgákat fogni és merceket bérelni. Én személyszerint örülök neki, mert nem valami kiegyenlített, ha 5 raksis merc megöl mire beesel egy ramdom mapra... De annak ellenére a slave huntot kidolgozhatnák úgy, hogy legyen valami lényege. Pl csak eladni a rabszolgákat pénzért Metzgernek. Bányák visznont nincsenek a játékban ahova belehetne állítani őket és hasznosítani. Ez a Slave Huntos része a játéknek eddig fel se tűnt nekem mint hiányosság. :)

Jamie: Ezt bóknak veszem ;)
« Last Edit: April 30, 2015, 12:09:53 am by Apocalypt0 »

sh0z

  • Posts: 15
  • seki is a baseraper faggot
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #43 on: April 29, 2015, 11:53:12 pm »
Igen, a fo2-be nincsenek mercek se rabszolgák mivel a játék kezdetekor én beszéltem az egyik dev bácsival és ő mondta hogy teljesen felesleges bele tenni mert az nagyon kinyírná a játékot meg sok gebasz van vele.. nem tudom hogy most hogy állnak ezzel a kérdéssel , talán a kövi szezonba beleteszik.

Axel: Ugyan kérem.  :D

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #44 on: April 29, 2015, 11:56:19 pm »
Amúgy nem a fiúknak kellene udvarolni a lányoknak? Hmm? Pöcsöslány  ;D