April 24, 2024, 06:25:48 pm
Username:

Password:

Topic: Mechanika gry czy cheat?  (Read 2371 times)

Lavi

  • Posts: 10
    • View Profile
Mechanika gry czy cheat?
« on: July 18, 2017, 06:27:23 pm »
Witam, gram w Fonline od paru dni nielicząc przygody z nim parę lat temu.

Przejdę do sedna sprawy. Otóż dzisiaj natknąłem się na delikwenta o nicku "Die for metal". Jakiś rusek stąd podejrzenie o cheat. Grajac z bratem natknąłem się na niego dokładnie 3 lub 4 razy (nie licząc spotkań przez brata) co kończyło się postrzeleniem z pistoletu plazmowego lub poszatkowaniem z minigun'a. Dziwi mnie jedynie fakt, że typ znalazł mnie w random encounter w przeróżnych miejscach na mapie w okół Hubu tak samo jak i mojego brata. Czy jest to w ogóle możliwe, by tak szybko się przemieszczać bez wozu i znaleźć graczy? Dodatkowo napiszę, że znalazł nie tylko mnie i brata, a dodatkowo jakiegoś randoma, który "narzekał" na czacie.

bayer monsanto

  • Guest
Re: Mechanika gry czy cheat?
« Reply #1 on: July 18, 2017, 06:51:30 pm »
Mechanika. nie jest ciezko znalezc ciebie kolo hub

Lavi

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Mechanika gry czy cheat?
« Reply #2 on: July 18, 2017, 08:29:47 pm »
Nie no jasne, jakbym trzymał się 2 kratek od hubu to pewnie, że nie. Tyle, że ja latałem w obszarze o promieniu 6-10 od Huba. Czy to północny wschód od Junktown, czy też samo dno na południe od Hubu. Tak czy siak, moim znadniem znajdywał nas za szybko w zadużym zasięgu...

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Mechanika gry czy cheat?
« Reply #3 on: July 18, 2017, 10:01:39 pm »
Nie no jasne, jakbym trzymał się 2 kratek od hubu to pewnie, że nie. Tyle, że ja latałem w obszarze o promieniu 6-10 od Huba. Czy to północny wschód od Junktown, czy też samo dno na południe od Hubu. Tak czy siak, moim znadniem znajdywał nas za szybko w zadużym zasięgu...
to łapie ludzi nawet oddalonych o 2 kratki :)

Komornik

  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Mechanika gry czy cheat?
« Reply #4 on: August 21, 2017, 06:41:33 am »
Jak doliczyć perki oraz skill outdoorsman, może poruszać się dość sprawnie po mapie, nawet bez auta.
No i łapanie z kilku kratek - fakt, wielu graczom na raz może się wyświetlić jeden encounter.

Wokół Hub kręci się zawsze sporo graczy.
To, że część z nich odrzuca grupowe, nie znaczy, że nie traficie na takich co to lubią sobie pognębić niskie lvle i do Was wbiją.

Takie jest właśnie pustkowie :D
« Last Edit: August 21, 2017, 06:45:04 am by Komornik »