April 26, 2024, 10:41:44 am
Username:

Password:

Topic: Mirrored Shades  (Read 3872 times)

Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Mirrored Shades
« on: August 24, 2016, 07:32:51 pm »
Witam.
Dawno nie grałem i mam pytanie, gdzie teraz można znaleźć te okularki +1 do charyzmy, i czy można użyć dwóch(w obu rękach jak we Fallout 2) par by mieć +2 do charyzmy?
I jeszcze jedno pytanie, Implant kupić można na 30stym i tylko na tym zamontować, czy na 1 też można wcześniej kupiony?
Dzięki

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #1 on: August 24, 2016, 07:51:06 pm »
Witam.
Dawno nie grałem i mam pytanie, gdzie teraz można znaleźć te okularki +1 do charyzmy, i czy można użyć dwóch(w obu rękach jak we Fallout 2) par by mieć +2 do charyzmy?

W jaskiniach albo kupić od gracza. Mirrored shades w reloaded nie dzialają jak w oryginalnym Fallout, Tutaj musisz je fizycznie zalozyc zamiast hełmu zatem tylko bonus +1 do charyzmy. łączac to z Mentantami (+2) Piwem (+1) i pancerzem z prefixem +1 charyzma. Mozesz zwerbowac Wastelandera z bazowym 1 charyzmy i 30% speech. (10 PP za każdy punt charyzmy= 60 + 1 PP za każdy punkt speech = 10. Razem 70PP na tą potrzebę)

Quote
I jeszcze jedno pytanie, Implant kupić można na 30stym i tylko na tym zamontować, czy na 1 też można wcześniej kupiony?
Dzięki
Implanty można zamontowac od 30 poziomu (co czyni endurance implant praktycznie bezużytecznym). Na 40 poziomie możesz zamontować drugą partie combat implantów czyli 2gi nemean dermal i phoenix.
« Last Edit: August 24, 2016, 07:53:10 pm by Awgy »

Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #2 on: August 24, 2016, 08:19:33 pm »
Dzięki wielkie, czyli szukać w zwykłych jaskiniach ich do bólu? bo chcę 4 kompanów to wychodzi mi 280PP
Widać mądry z Ciebie człowiek i domyśliłeś się o co mi chodzi:) właśnie o implant kondycji i inteligencji, a ile jest dokładnie poziomów do zdobycia teraz 99? 

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #3 on: August 24, 2016, 09:40:10 pm »
Dzięki wielkie, czyli szukać w zwykłych jaskiniach ich do bólu? bo chcę 4 kompanów to wychodzi mi 280PP
Tak wchodzisz w enco i jak masz jaskinie to wlazisz. Ale nie wysilaj sie. Jutro ci dam jakies mam tego od cholery ze starych dobrych czasow, jak jeszcze robiłem dużo PvE

Quote
Właśnie o implant kondycji i inteligencji, a ile jest dokładnie poziomów do zdobycia teraz 99?

Endurance jak pisalem jest raczej zbędny teraz, Int jest must have na 30. Nie ma limitu poziomów na Reloaded, Najwyższy teraz na serwerze to ok 450lvl, ja mam 213.


Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #4 on: August 24, 2016, 10:04:01 pm »
czyli chyba nie ma sensu dawać więcej jak 1 Inteligencji skoro tyle poziomów a chyba skill pointy dostaje się ciągle z tego co słyszałem, ale czy to wpływa też na NPC że moja postać to idiota doskonały?:) 

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #5 on: August 24, 2016, 10:20:37 pm »
Zamienia ci "I" na "me" i parę innych niedogodności tego typu, ale chyba nic poważniejszego, handlarzom zdaje się to nie przeszkadzać, biznes to biznes. Ale nie wiem na pewno, nie mam czasu na grindowanie tygodniami więc moje ludki miały te minimum 4-6 IN.

Najwyższy teraz na serwerze to ok 450lvl
O kurwa, srogo, ile to może być expa? 80 milionów?

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #6 on: August 25, 2016, 04:28:19 am »
Retard speech jest usunięty i nie ma zamiast w czacie. Niektóre NPC nie rozmawiają jeśli INT < 4.

Seki

  • Posts: 223
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #7 on: August 25, 2016, 04:35:13 am »
O kurwa, srogo, ile to może być expa? 80 milionów?

Lucky man

  • Posts: 186
  • Twój stary rowerzysta, grochówka w bidonie
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #8 on: August 25, 2016, 09:51:35 am »
xDD grubo.

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #9 on: August 25, 2016, 06:33:33 pm »
Zaiste chędogo. Ile to czasu jak się nie zna jakiegoś turboexploita na exp? Miesiące tłuczenia centków, deathclawów i innych tam?

Szkoda, że na 2238 na to nie wpadli. Jak se przypomnę te niekończące się dyskusje jak to zepsuje wszystko, zabije PvP i zarazi każdego superHIVem, takie grindowanie w nieskończoność. I co, chujów sto, nadal można w to grać, a pincetny level nie gwarantuje nieśmiertelności.

Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #10 on: August 25, 2016, 06:38:14 pm »
WTF, dlaczego moi Followers nie atakują graczy? nawet jak do mnie strzelają! tylko stoją jak ten goły na rogu stodoły i czekają aż ich ktoś sprzątnie albo uciekają, choć mam ustawione że atakować każdego kto nas atakuje

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #11 on: August 25, 2016, 06:47:56 pm »
WTF, dlaczego moi Followers nie atakują graczy? nawet jak do mnie strzelają! tylko stoją jak ten goły na rogu stodoły i czekają aż ich ktoś sprzątnie albo uciekają, choć mam ustawione że atakować każdego kto nas atakuje
bo oni nie mogą, sezon temu było tak że każdy miał po 2-3 takich i gra wyglądała na pve.

Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mirrored Shades
« Reply #12 on: August 25, 2016, 07:05:55 pm »
czyli kolejny bezsens, nawet się nie mogą bronic, ale skoro oni nie mogą gracza to gracz niech ich też nie może bo to strata przedmiotów Ci wszyscy kompani/najemnicy/niewolnicy!