April 18, 2024, 10:22:59 pm
Username:

Password:

Topic: No co to jest... jakiś lockerhunter którego nie zapraszałem gwałci mi baze  (Read 7080 times)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Były już takie sytuacje przynajmniej kilkukrotnie.
- Nikt go nie zapraszał (na pewno, na 100%, dam sobie głowę uciąć)
- Mam bazę sam
- Admin go dopisał, żeby nakradł
- Naprawcie buga, bo ja zrobiłem wszystko ok

Zawsze po jakimś czasie okazywało się, że zawinił czynnik ludzki, czyli jednak ktoś inny miał też dostęp do bazy, lub mógł dopisywać, lub ktoś popełnił pomyłkę i dopisał inną postać, niż miał dopisać, przez co ktoś obcy miał dostęp. Jeśli zmieniłeś dostęp na "disallowed" już po tym, jak się zorientowałeś, że ktoś okrada bazę, to pewnie niewiele to dało, bo do momentu reloga gracz i tak nadal je widział. Jedyne co można było zrobić, to spróbować obronić bazę do momentu wywiezienia z niej co cenniejszych itemów.
Administracja nie ma żadnego interesu w takiej "zabawie", bo to byłoby naprawdę słabe. Poza tym bezcelowe. Uprawnienia w grze mam tylko ja i DocAn, a nie było nas nawet w grze/na forum przez pewien czas.
Jeśli istniałby bug pozwalający na samodzielne dopisywanie przez gracza postaci do czyichś baz, to byłby od dawna nagminnie wykorzystywany, a w tej części gry nie robiliśmy zmian na działającym serwerze przynajmniej od roku, więc istnienie takiego buga jest prawie niemożliwe.

PS. Kolejny temat z bluzgami w tytule wyląduje w koszu.
« Last Edit: August 20, 2016, 09:50:37 am by Kilgore »

Data

  • Posts: 34
  • ...I se dead people...
    • View Profile
podobna sytuacje mialem w przeszlosci. nigdy nie posiadalem czy dodawalem (ani ja ani kompresor) takiego nicku a rownierz byl dodany do naszej bazy. na szczescie bylem uzbrojony. zostal zlikwidowany. gdy ginal pisale ze nie wie jak sie tu znalazl... pisal ze pojawilo mu sie samo na wm... wszystko kompre wyczyscil i dodal na nowo.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Pamiętam było coś takiego po rollbacku serwera. Sporo wpisów [player_not_found] zostało zastąpionych nowo utworzonymi postaciami.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Problem w tym, że postać Lockerhunter istnieje od roku.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Właściwy problem jest w tym, że cmd przejął bazy po kimś innym, gdzie istniały accesy do postaci Dende.

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
To mocno niehigieniczne, taka baza po kimś. To jak używana szczoteczka do zębów, fuj.

Mr. Morok

  • Guest
Właściwy problem jest w tym, że cmd przejął bazy po kimś innym, gdzie istniały accesy do postaci Dende.
To mógł to od razu powiedzieć. :facepalm

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Ale wtedy nie można by nakręcić gównoburzy o piksele ani obsobaczyć devów za bugi, exploity, trzęsienie ziemi i koklusz. Nic się nie znasz na forumowej dramie, amator.

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
Bez obrazy wichurka, ale myślę że gdybyś przeznaczył połowę czasu który marnujesz na bezsensowne porównania i epitety przeznaczył na już nawet nie wyszukiwanie błędów ale chociaż dobre informacje o nich to byś nie musiał tyle gównoburz czytać. Co do tego że baza po kimś,.. no przez pół roku tam nikt nie wchodził więc to raczej nie przez to, pozatym bazę zakładał ogarnięty koleś.
Problemem dość głębszy, porusza mechanikę akcesów kulturę, rerordsy, id oraz parę rzeczy o których nie chce mi się pisać żeby znowu prowokować czyjeś wywody o dupie Maryli i baranich jajach, pozdr0


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Nie jesteś w stanie mnie obrazić, śmiertelniku, więc nie obawiaj się.
Wyszukiwanie błędów lub chociaż dobre informacje o nich mam w piździe, nie należy to do moich obowiązków, a w tym konkretnym przypadku nawet mnie owe błędy nie obchodzą. Co innego pisanie bredni na forumie - jako high-tech troll z wieloletnim stażem zwyczajnie muszę to robić, imperatyw taki. No i lubię czytać gównoburze, o ile dotyczą czegoś innego niż największych i najgroźniejszych gangów Pustkowi, które dysponują ogromną siłą militarną, więc wszyscy się ich boją.

O "dupie Maryni", tak na marginesie.

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
NO faktycznie, kogoś TAKIEGO ciężko już obrazić:D
Może i maryni, nie wiem ja tam nie jestem expertem od farmazonów.

PS. Pozdro że masz coś " w piździe" ; F
« Last Edit: September 10, 2016, 06:46:51 pm by Cmd0 »

Raien

  • Posts: 10
    • View Profile
Lata mijają, serwy się zmieniają, a problemy zawsze są... (w komisjach).

Gdzie te czasy, kiedy wstawało się o 6 rano i robiło base rape'y znienawidzonym gangom?

MAC

  • Posts: 10
  • Los Alamos Warriors
    • View Profile

- może kiedyś znów będziesz mógł to krzyczeć na wastelandach