April 19, 2024, 10:10:25 pm
Username:

Password:

Topic: Role Play  (Read 1532 times)

Bryson

  • Posts: 1
    • View Profile
Role Play
« on: July 25, 2016, 01:15:14 am »
Temat zakładam gdyż iż mam na tyle wolnego czasu żeby może coś wymotać, a i być może chętni się znajdą. Przechodząc do sedna, chciałbym zebrać paru graczy, którzy chcieliby klimacić w falloucie. Plan początkowy jest taki, że zbieram ludzi i na obecny moment będzie to coś lekkiego, jednak gdyby byli chętni i w ogóle to mam parę ambitnych planów co do rozkręcenia fabuły itp.


Dla niewtajemniczonych, tak. Role-play, odgrywanie swojej własnej postaci. A cóż to jest? Często, poza brakiem życia osobistego jest to rozgrywka jak każda inna, z tym wyjątkiem, że zamiast afczenia w hubie klimacimy w jakiejś tam gromadzie. Na razie temat ubogi, jak ktoś się pozgłasza to urozmaicę. Zgłaszajcie się albo pod tym postem, albo na pw tutaj na forum albo mnie złapcie gdzieś na fo. Dzięki!

Hungry Hungry Shark

  • Guest
Re: Role Play
« Reply #1 on: July 25, 2016, 01:25:06 am »
co ty jest sienkiewicz piszesz jak nub, ale ja dolacze sie i dam ci lvl 24 skillbook jak chcesz bo widze ze ci potrzebny.

Mr. Morok

  • Guest
Re: Role Play
« Reply #2 on: July 25, 2016, 03:48:46 pm »
To akurat ja się zgłaszam  :D

Legost

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Role Play
« Reply #3 on: August 24, 2016, 10:23:40 pm »
jak na razie to jedyną role jaką widzę na tym serwerze to jak zobaczysz zabij albo zostaniesz zabity:)