March 28, 2024, 08:59:39 pm
Username:

Password:

Topic: witam :)  (Read 2674 times)

adriano

  • Posts: 2
    • View Profile
witam :)
« on: July 18, 2016, 11:46:50 am »
witam :)
jestem nowy, grałem kiedyś w F2
ale jakoś tego do końca nie ogarniam :(
jak można zrobić nową postać? bo za każdym razem
wraca mi do tej początkowej!

i tak w ogóle - czy ktoś tutaj jest? :)

jarok

  • Posts: 339
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #1 on: July 18, 2016, 12:12:45 pm »
Sprawdziłeś komunikaty z konsoli podczas zakładania postaci? Być może próbujesz założyć postać z istniejącym już imieniem, wpisujesz złe hasło i w związku z tym nie możesz utworzyć konta.

Przed tworzeniem postaci upewnij się jeszcze czy masz wszystkie aktualizacje, kliknij update.exe i pobierz. Gra jak najbardziej działa i są gracze choć jak można się spodziewać zdecydowana większość wyczekuje 'nowego sezonu' tzw. wipe.
I'm badass and I will kick your asses.

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #2 on: July 18, 2016, 12:48:31 pm »
Po stworzeniu postaci wyrzuca zawsze do początkowego ekranu. Informacja czy postać została zarejestrowana czy nie znajdzie się po lewej stronie ekranu w formie potwierdzenia lub informacji że nick jest zajęty. Musisz doczytać.

Witamy w Fonline :)

jarok

  • Posts: 339
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #3 on: July 18, 2016, 03:52:51 pm »
Po jaki chuj trolujecie nowo przybyłych? Do wipe, nowego sezonu czy jakkolwiek to jeszcze zamierzacie określać jest w pizdu czasu, nie mniej niż półtora roku o ile w ogóle coś takiego nastąpi. Jedyne co robicie takim swoim głupim pierdoleniem to odstraszacie graczy, których mogłoby w końcu przybyć. Nie zamierzacie grać? Spoko! Ale kurwa nie zniechęcajcie innych. Jak zamierzacie trolować fora gier to wypierdalać na EA!

Kurwa mać, za każdym razem to samo. Jak nie jeden debil to drugi bardziej jebnięty od poprzedniego, i pierdolą bez przerwy w kółko, jak pojebani o czymś czego nie ma.

Ale grzeczniej worldremaker nie zapominaj, że jesteś na publiczynym forum i twoje osobiste wycieczki mogą skutecznie zniechęcać i zaśmiecać tematy. Ja ciebie nie atakuje.

Na swoją obronę napiszę:
- udzieliłem rozwiązania na prawdopodobny błąd pytającego, który sam nie sprecyzował o co mu chodzi
- poinformowałem, że gra jest aktywna i jak najbardziej można spotkać graczy czy w grze i w polskiej sekcji forum, które musisz przyznać przez ostatni czas świeci pustkami stąd zapewne pytanie o to czy ktoś tutaj zagląda
- nikogo nie odstraszam a wręcz przeciwnie, odstraszanie kogoś od zagrania w fonline byłoby ostatnią rzeczą, którą mógłbym zrobić

Z mojej strony tyle i przypominam: ciebie nie atakuję więc oczekuję również odpowiedniego zachowania w moją stronę. Szanujmy się a nie róbmy niepotrzebnej dramy. To samo tyczy się w stronę Mad Matta (oraz pozostałych forumowiczów) choć nie chcę się wypowiadać za niego.
I'm badass and I will kick your asses.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #4 on: July 18, 2016, 04:15:15 pm »
Uga buga

Po pierwsze gram, to że nie mam czynnego udziału w TC czy większym PvP nie oznacza, że nie gram. Więc schowaj sobie w buty swoje osobiste wycieczki.

Druga sprawa nie, nie starasz się być miły i często jesteś wulgarny na forum.

Trzeci punkt, gość pytał w temacie PvE i zadawał pytania co do NPC podążających za graczem, i w tym kierunku temat rozmowy poszedł.

Czwarty rzecz, nie trolluję tylko udzielam informacji, jak masz z tym problem to zaraportuj mnie do Kilgore'a.

Piąty punkt i ostatni, odpisuj i cytuj moje wypowiedzi tam gdzie trzeba a nie zaśmiecasz randomowy temat. Od teraz jesteś pod moim uważnym okiem na forum PL. Zacznij kolejną wycieczkę osobistą, płacz lub jakieś pohukiwania godne pryszczatego nastolatka to będziesz systematycznie usuwany ze swoimi wypowiedzami na forum.

Możesz odmaszerować, tylko bez płaczu.

Jarok, dziękuję za wyjaśnienia. W pełni masz rację.
GUN FOR HIRE


worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #5 on: July 18, 2016, 04:51:20 pm »
Druga sprawa nie, nie starasz się być miły i często jesteś wulgarny na forum.
Wskaż JEDNO miejsce, gdzie jestem niemiły lub wulgarny. Trudne zadanie, nie?

Możesz odmaszerować, tylko bez płaczu.
W przeciwieństwie do tych, co muszą w imię swoich interesów edytować lub usuwać czyjeś wypowiedzi łzy jakoś nie cisną mi się na oczy. Zawsze jak coś nie jest Tobie na rękę to tak robisz.



Czyż nie mam racji?


adriano

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #6 on: July 18, 2016, 09:49:26 pm »
na początku przepraszam za zaistniałe zamieszanie....  :facepalm

dziękuję za udzielenie potrzebnych informacji  ;)

mam kolejne pytanie - czy dostępna pomoc w języku polskim
 (możliwe, że odp. na nie znajduje się
gdzieś na forum - przepraszam nie mam czasu sprawdzić)

pozdrawiam i życzę spokojnej i owocnej w exp. gry  8)


worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #7 on: July 18, 2016, 09:53:32 pm »
Nie ma ujednoliconej pomocy w języku polskim - jest jedynie wiki w języku angielskim. Jak coś nie jest jasne to zawsze możesz pytać tutaj.

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: witam :)
« Reply #8 on: July 19, 2016, 01:32:45 pm »
na początku przepraszam za zaistniałe zamieszanie....  :facepalm

dziękuję za udzielenie potrzebnych informacji  ;)

mam kolejne pytanie - czy dostępna pomoc w języku polskim
 (możliwe, że odp. na nie znajduje się
gdzieś na forum - przepraszam nie mam czasu sprawdzić)

pozdrawiam i życzę spokojnej i owocnej w exp. gry  8)
zawsze możesz spróbować na radio 0, tylko możesz na trawić na UV lub grizzana którzy cię ztrollują lub coś.