April 25, 2024, 02:04:50 pm
Username:

Password:

Topic: Frakcje  (Read 1833 times)

xdcodoxd

  • Posts: 7
    • View Profile
Frakcje
« on: June 15, 2016, 08:41:30 pm »
 Szukałem, aczkolwiek nie znalazłem, a każda próba nawiązania kontaktu z aktualnie przebywającą na TC frakcją kończyła się szybką śmiercią. Tudzież szukam działającej frakcji w której dałoby się rozwinąć skrzydła czy coś tam. Nie oczekuje "free ajtemz", jestem dosyć kontaktowy (niekiedy tylko stuleja dopada), nie miewam problemów z tzw:
-Rage quit
-Bóldup
-Rzucaniem fochami

 Chciałbym pograć jakiekolwiek PvP mające większy sens oneshotowanie w pierwszej turze / zostanie zoneshotowanym w pierwszej turze, mam dwie postacie (27&33lvl) które gdyby była taka potrzeba mógłbym zrerollować!

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Frakcje
« Reply #1 on: June 15, 2016, 08:50:52 pm »
Ma być czysto Polska frakcja, mają odgrywać roleplay'a, jakieś dodatkowe wymogi ?
GUN FOR HIRE


xdcodoxd

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Frakcje
« Reply #2 on: June 15, 2016, 09:01:51 pm »
Chciałbym pogadać na TSie, jako iż mój angielski pozwala mi rozumieć i porozumieć się pisząc, nie sądzę żebym potrafił z rodowitym anglikiem luźno pogadać. Role-play byłby miłym dodatkiem (nie jestem typem, który odpierdziela maniany jeśli doszłoby do odgrywania).

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Frakcje
« Reply #3 on: June 15, 2016, 10:00:57 pm »
Obecnie Muhosransk ( rosyjski + angielski), SW (angielski + polski), UFAV (angielski + polski) i Khans (jedyni chyba z mocnym roleplay'em) angielski + z tego co ostatnio słyszałem polski.
GUN FOR HIRE


Grizzanmk2

  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Frakcje
« Reply #4 on: June 17, 2016, 04:58:46 pm »
nie sądzę żebym potrafił z rodowitym anglikiem luźno pogadać
Role-play byłby miłym dodatkiem
Chyba żartujesz
Spoiler: show
RIP 2238